Notowania

strategie
21.09.2016 09:55

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń

Rok 2016 jest bez wątpienia rokiem pełnym zmian na rynku finansowym i ubezpieczeniowym. Nowe uwarunkowania prawno - regulacyjne, zmiany w udzielaniu kredytów przez banki, zmiany w akceptacji kart płatniczych, czy też rekomendacje dotyczące rachunków na przelew to bardzo ważne przemiany, które dotyczą zarówno instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych, jak i ich klientów.

Podziel się
Dodaj komentarz

To sprawia, że podczas kolejnej edycji Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, która odbędzie się 5 – 6 października 2016 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie, nie zabraknie kluczowych tematów.

Potwierdza to również jeden z członków Rady Programowej Warsaw International Banking Summit – Dobrze, że cyklicznie spotykamy się na kolejnych edycjach tej konferencji, podczas której bankowcy mogą ze sobą rozmawiać o zmianach zachodzących w branży. Ciekawych tematów i zagadnień nie brakuje, globalnych i lokalnych wyzwań także, zwłaszcza że tak interesujących czasów dla sektora finansowego dawno nie było - mówi Banking Forum Piotr Kaczmarek, Prezes Zarządu Getin Holding.

Podczas XII edycji Warsaw International Banking Summit – Banking Forum prelegentami będą m.in.:

- Wojciech Kwaśniak, Zastępca Przewodniczącego, Komisja Nadzoru Finansowego

- Joao Bras Jorge, Prezes Zarządu, Bank Millennium

- Piotr Czarnecki, Prezes Zarządu, Raiffeisen Polbank

- Maciej Biniek, Członek Zarządu, PayU

Wśród prelegentów VIII Insurance Forum *będą m.in.:*

- Łukasz Kalinowski, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny, MetLife

- Michał Hucał, Członek Zarządu, Nationale Nederlander

- Andrea Simoncelli, Prezes Zarządu, Generali

- Tomasz Pszczółka, Wiceprezes Zarządu, Atena

Organizatorem wydarzenia jest spółka MMC Polska, która jest wiodącym organizatorem spotkań biznesowych, w szczególności szkoleniowo-konferencyjnych m. in. dla branży telekomunikacyjnej, energetycznej, finansowej oraz technologicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją i wideorelacją z poprzedniej edycji Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń oraz odwiedzenia strony wydarzenia www.bankowosciubezpieczenia.pl

Tagi: strategie, patronat
Źródło:
Artykuł sponsorowany
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz