Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Szukamy Księgowych Przyszłości!

0
Podziel się

Właśnie ruszyła rejestracja do konkursu Księgowi Przyszłości. Zwycięzcy wyjadą na egzotyczne wakacje marzeń!

Szukamy Księgowych Przyszłości!
bEruswut

Praca księgowego to nie lada wyzwanie. Trzeba nieustannie trzymać rękę na pulsie, a emocje na wodzy, by nie zagubić się w nieustannie zmieniającym się otoczeniu prawno – ekonomicznym. Jest jednak okazja, by swoje doświadczenie sprawdzić w warunkach emocjonujących zawodów. Właśnie ruszyła rejestracja do konkursu _ Księgowi Przyszłości _. Zwycięzcy wyjadą na egzotyczne wakacje marzeń!

Każdy zawodowy księgowy i student kierunku ekonomicznego ma wreszcie okazję, by pochwalić się swoją wiedzą i zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody. Zawody odbywają się w ciekawej, drużynowej formie. Adepci rachunkowości nie muszą obawiać się bardziej doświadczonych kolegów po fachu. Rywalizacja odbędzie się w dwóch równoległych edycjach: akademickiej i profesjonalnej.

Konkurs _ Księgowi Przyszłości _, organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – najstarszą polską organizację zawodową i firmę Soneta – producenta oprogramowania do zarządzania i księgowości – enova, promuje wizerunek współczesnego księgowego - menedżera, doradcy, który potrafi odnaleźć się w trudnych, biznesowych sytuacjach, osoby, która nieustannie inwestuje w poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności.

bEruswuv

_ Konkurs daje wszystkim księgowym szansę na pokazanie swojej wiedzy i umiejętności w emocjonującym współzawodnictwie. Czyniąc zadość digitalizacji, cyfryzacji i ekologii, konkurs w większości będzie odbywał się online – wyjaśnia Jadwiga Wojtas, dyrektor ds. produkcji i rozwoju systemu enova z firmy Soneta Sp. z o.o, członek Rady Programowej Konkursu . _

_ Konkurs służy upowszechnianiu wiedzy o zawodach związanych z rachunkowością, pokazuje księgowego, jako eksperta, który potrafi prowadzić księgi rachunkowe, zarządzać finansami firmy i doradzać zarządowi. Pokazujemy atrakcyjne strony zawodu księgowego i staramy się integrować środowisko – _deklaruje dr Teresa Cebrowska, wiceprezes Zarządu Głównego SKwP.

Konkurs podzielony jest na 3 etapy:
bEruswuB
Eliminacje:
- I test eliminacyjny online (3-9.04.2014 r.)
- II test eliminacyjny online (16-17.04.2014 r.)
Półfinał:
bEruswuC
- test półfinałowy on line (15-16.05.2014 r.)
Finał:

- finał konkursu przed publicznością i Jury (10.06.2014 r.)

Do wzięcia udziału w konkursie wystarczy zebrać trzyosobową drużynę studencką bądź zawodową, zarejestrować się na stronie www.ksiegowiprzyszlosci.pli w podanym terminie wypełnić test online. Uroczysta gala finałowa, połączona z wręczeniem nagród odbędzie się 10 czerwca br. w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Szczegóły konkursu i regulamin znajdują się na platformie konkursowej www.ksiegowiprzyszlosci.pl/konkurs.

Patroni honorowi: Minister Gospodarki, Minister Administracji i Cyfryzacji

bEruswuD

*Partnerzy honorowi: *Prezes Związku Banków Polskich, Prezes Business Centre Club

Partner strategiczny: Wolters Kluwer S.A.

*Partner wspierający: *SaldeoSmart

Patroni merytoryczni: Przewodniczący Konferencji Rektorów Uczelni Ekonomicznych, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Rektor Szkoły Głównej Handlowej, Prezes Zarządu Studenckiego Forum Business Centre Club, Prezydent AIESEC Polska

bEruswuE

*Patroni medialni: *PAP Biznes, Money.pl, Vat.pl, Pit.pl, Kariera w Finansach.pl, ERP-view.pl, ERP24.pl,Magazyn IT.pl, capital24.tv, Rachunkowość, Świat Księgowych

bEruswuW
strategie
patronat
KOMENTARZE
(0)