Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Targi Medialne Mazowsze już w najbliższy weekend

0
Podziel się:

22-23 listopada w Warszawskiej Szkole Filmowej odbędą się pierwsze, otwarte Targi Medialne Mazowsze. W szerokiej formule imprezy znalazły się m.in. : akcja rekrutacyjna, prelekcje dla chcących założyć własny biznes i dla zainteresowanych nowymi technologiami, strefa wystawiennicza innowacyjnych start-upów, casting do filmu i strefa rozrywki.

Targi Medialne Mazowsze już w najbliższy weekend

22-23 listopada w Warszawskiej Szkole Filmowej odbędą się pierwsze, otwarte Targi Medialne Mazowsze. W szerokiej formule imprezy znalazły się m.in.: akcja rekrutacyjna, prelekcje dla chcących założyć własny biznes i dla zainteresowanych nowymi technologiami, strefa wystawiennicza innowacyjnych start-upów, casting do filmu i strefa rozrywki.

2 dni, 7 różnych stref, 30 wystawców, 11 prezentacji i 9 prelekcji o nowych mediach czeka na uczestników Targów Medialne Mazowsze.

W Strefie Start-up wystawią się mazowieckie firmy z branży nowych mediów, tworzące innowacyjne rozwiązania. Startupowcy nie tylko zaprezentują swoje produkty i usługi, ale też będą prowadzić nabór pracowników, praktykantów i stażystów w ramach Akcji – Rekrutacja. Będzie można także rozpocząć pracę u jednego z partnerów projektu – Cinema City. Zapraszamy z CV.

W Strefie Partnerskiej działalność informacyjną poprowadzą z kolei instytucje wspierające projekt Medialne Mazowsze. Przedstawiciele Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Agencji Rozwoju Mazowsza podpowiedzą, jak uzyskać wsparcie i środki finansowe na biznes. Radą służyć będą także eksperci z warszawskiego Business Linku i Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Imprezie będą towarzyszyć otwarte panele i prezentacje. Będzie ciekawie i praktycznie, a zadbają o to szefowie mazowieckich start-upów i specjaliści od środków publicznych. Prowadzący podzielą się swoją wiedzą na temat nowych mediów i możliwości finansowania biznesu w zbliżającej się perspektywie unijnej. Nie zabraknie też gorących nowinek technologicznych: omówienia fenomenu Oculus Rift czy case study głośnej polskiej gry „Shadow Warrior”.

Tych, którzy marzą o debiucie na dużym ekranie zapraszamy na casting do nowego filmu Bartosza Konopki, nominowanego w 2009 roku do Oscara za film „Królik po berlińsku”. Tym razem reżyser poszukuje obsady do „Niemego” - fabularnego obrazu o pierwszych misjonarzach nawracających mieszkańców ostatniej pogańskiej wyspy. Producenci szukają osób o egzotycznej urodzie i dzikim temperamencie. Warunkiem udziału w castingu jest wcześniejsze wysłanie swoich zdjęć na adres: mute@otterfilms.pl

Podczas Targów Medialne Mazowsze będzie się można również zrelaksować w Strefie Rozrywki. Tutaj na uczestników wydarzenia będą czekać hełmy Oculus Rift, które przeniosą każdego śmiałka w świat wirtualnej rzeczywistości. Fanów gier komputerowych zapraszamy z kolei na Otwarty Turniej Gier. Gramy w „Shadow Warriora” oraz premierową platformówkę „Juju”, obie produkcje warszawskiego studia Flying Wild Hog.

Wieczorami zapraszamy na pokazy najnowszych produkcji warszawskiej filmówki, w tym głośną „Naszą Klątwę” Tomasza Śliwińskiego, który znalazł się na krótkiej liście kandydatów do Oscara w kategorii krótkiego filmu dokumentalnego oraz filmy z Mazovian Film Tour, części projektu Medialne Mazowsze.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Program imprezy na www.medialnemazowsze.info

targi
strategie
patronat
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)