Notowania

Przejdź na
strategie
05.10.2011 13:41

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w Poznaniu

Jesienny sezon targowy w pełni!

Podziel się
Dodaj komentarz

Nie ma lepszego miejsca na poszukiwanie mieszkania niż targi nieruchomościowe: w jednym miejscu i czasie można zapoznać się z pełną ofertą rynku, dowiedzieć się wszystkiego o interesującej nas inwestycji, a nawet podpisać umowę rezerwacyjną. Już 15. i 16. października w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 8. edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Warto je odwiedzić także dlatego, że wielu wystawców przygotowało unikalne promocje, aktualne tylko podczas targowego weekendu

_ - Tegoroczna jesień to znakomity moment na mieszkaniowe zakupy - w ofercie deweloperów w największych polskich miastach jest blisko 46 tys. mieszkań. To rekordowa liczba: jeszcze nigdy wybór nowych mieszkań nie był tak szeroki. Dodatkowo wielu wystawców na naszych targach deklaruje gotowość do negocjacji cenowych - zapowiada Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów. _

Już 15. i 16. października *w *hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Poznania i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić czas, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

W imprezie weźmie udział ponad 110 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Jesienne Promocje Targowe” przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. *Agencja Inwestycyjna, BRE.locum, Frascati Nieruchomości, Kalbud Deweloper, Mak Dom, PBG Erigo *i wielu innych.

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych wrocławskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Ataner, Budimex Nieruchomości, Family House, Trust, UWI Inwestycje *i *wielu innych. *Nie zabraknie również debiutantów – warto odwiedzić stoiska takich firm jak *Chronos Development, K&K Construction, SM Grunwald czy Łacina Dom. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będą prezentować na targach m.in. *Budimex Danwood, Gep-House, Symbioza, Viller *i in.

Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach będą miały takie agencje nieruchomości, jak *Frascati Nieruchomości, Metrohouse & Partnerzy, PERADO Nieruchomości, Wielopolska Nieruchomości *i in.

Na stoiskach banków i pośredników finansowych *(wśród nich *Bank Millenium, Bank Zachodni WBK, Deutsche Bank PBC, Kredyt Bank, PKO Bank Polski, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Poznań i okolice, jesień 2011". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Edu Robot przygotował kolorowy plac zabaw, na którym dzieci pod opieką instruktorów będą mogły budować roboty i inne skomplikowane maszyny. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Sponsorem Głównym Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu jest firma Family House; Sponsorami są również Ataner oraz PBG Erigo. Wśród Patronów Honorowych znajdują się m.in. *Ministerstwo Infrastruktury, Polski Związek Firm Deweloperskich *i *Polska Federacja Rynku Nieruchomości. *


Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów

15-16. października 2011 r.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 3

ul. Głogowska 14, Poznań

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00


Nowy Adres S.A. to dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. Funkcjonujący od 2008 r. portal nieruchomościowy nowyadres.pl zawiera oferty nieruchomości mieszkaniowych z całej Polski. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców”. W portfolio firmy można znaleźć również uznane cykle konferencji branżowych „Polski Rynek Mieszkaniowy” i „Biurowce w Polsce”, serię albumów pod tym samym tytułem oraz liczne katalogi inwestycji mieszkaniowych.

Więcej informacji:

*Michał Poręcki *PR Manager
Nowy Adres S.A.
ul. Świętokrzyska 18 piętro IV
00-052 Warszawa
kom. 502 34 34 90, 795 55 04 22
www.nowyadres.pl

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz