Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
07.09.2011 14:57

Targi Mieszkań i Domów w Warszawie

Targi mieszkaniowe to znakomita alternatywa dla wertowania stosów gazet z ogłoszeniami i żmudnego przeszukiwania portali nieruchomościowych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Jesienny sezon targowy w pełni!

*Targi mieszkaniowe to znakomita alternatywa dla wertowania stosów gazet z ogłoszeniami i żmudnego przeszukiwania portali nieruchomościowych. Już 17. i 18. września w hali nr 4 Centrum Expo XXI odbędzie się już 16. edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl, podczas których w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą najlepszych i największych stołecznych deweloperów. Warto je odwiedzić także dlatego, że wielu wystawców przygotowało unikalne promocje, aktualne tylko podczas targowego weekendu *

_ - Targi Mieszkań i Domów odbywają się w Warszawie już od sześciu lat i przez ten czas wypracowały sobie markę jako najlepsza i najbardziej popularna targowa impreza nieruchomościowa w stolicy. Tysiące zwiedzających podczas każdej edycji są tego najlepszym dowodem. Dziękujemy za okazane nam zaufanie i jak zwykle dokładamy wszelkich starań, abyście Państwo właśnie na naszych targach znaleźli wymarzone mieszkanie lub dom. A dawno już nie było do tego lepszej okazji – w ofercie deweloperów w największych polskich miastach jest blisko 46 tys. mieszkań. To rekordowa liczba: jeszcze nigdy wybór nowych mieszkań nie był tak szeroki - zapowiada Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów. _

Już 17. i 18. września *w *hali nr 4 Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Warszawy i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić czas, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

W imprezie weźmie udział blisko 90 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Jesienne Promocje Targowe” przygotowali unikalne promocje, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m.in.: Dynamic Development, Triton Development, Raiffeisen Bank Polska, Murapol, Pro Urba – 19. Dzielnica, Dantex, La Rocca Development *i wielu innych. *

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych stołecznych deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Bouygues Immobilier, J.W. Construction Holding, Pro Urba czy Sando Immobiliare. *Nie zabraknie również debiutantów – warto odwiedzić stoiska takich firm jak *Ceres Development, Murapol, Sawa Apartments *czy *TARGFORT. *Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada *domy i właśnie tego typu nieruchomości będą prezentować na targach m.in. Aurum Development, *Delta Construction,* *La Rocca Development, Dr. Marcus International *i wielu innych.

Na stoiskach banków i pośredników finansowych *(wśród nich *Nordea Bank Polska, Raiffeisen Bank Polska, Open Finance *i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas *bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Warszawa i okolice, jesień 2011". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Edu Robot przygotował kolorowy plac zabaw, na którym dzieci pod opieką instruktorów będą mogły budować roboty i inne skomplikowane maszyny. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Złotym sponsorem Targów Mieszkań i Domów w Warszawie jest firma Rogowski Development. Wśród Patronów Honorowych znajdują się m.in. *Ministerstwo Infrastruktury, Polski Związek Firm Deweloperskich *i *Polska Federacja Rynku Nieruchomości. *

Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów

17-18 września 2011 r.

Centrum EXPO XXI, hala nr 4

ul. Prądzyńskiego12/14, Warszawa

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00


Nowy Adres S.A. to dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Do flagowych produktów firmy należą Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. Funkcjonujący od 2008 r. portal nieruchomościowy nowyadres.pl zawiera oferty nieruchomości mieszkaniowych z całej Polski. Nowy Adres jest także twórcą największego w Polsce projektu badawczego rynku nieruchomości „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców”. W portfolio firmy można znaleźć również uznane cykle konferencji branżowych „Polski Rynek Mieszkaniowy” i „Biurowce w Polsce”, serię albumów pod tym samym tytułem oraz liczne katalogi inwestycji mieszkaniowych.

Więcej informacji:

*Michał Poręcki *PR Manager
Nowy Adres S.A.
ul. Świętokrzyska 18 piętro IV
00-052 Warszawa
kom. 502 34 34 90, 795 55 04 22
www.nowyadres.pl

Tagi: wiadomości, strategie, czołówki, patronat, nieruchomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz