Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strategie
14.01.2009 14:37

Turystyczno-biznesowy Wrocław

Już 6.02 w Hali Stulecia rozpoczną się Międzynarodowe Targi Turystyczne WROCŁAW 2009. Prawie 150 wystawców z całego świata przyjedzie do Wrocławia, by znaleźć nowych klientów i potencjalnych partnerów biznesowych. Impreza potrwa trzy dni, z których każdy poświęcony jest innej tematyce: piątek – Turystyce Biznesowej, sobota- Podróżom, niedziela – Wellness&SPA.

Podziel się
Dodaj komentarz

Już 6.02 w Hali Stulecia rozpoczną się Międzynarodowe Targi Turystyczne WROCŁAW 2009. Prawie 150 wystawców z całego świata przyjedzie do Wrocławia, by znaleźć nowych klientów i potencjalnych partnerów biznesowych. Impreza potrwa trzy dni, z których każdy poświęcony jest innej tematyce: piątek - Turystyce Biznesowej, sobota- Podróżom, niedziela - Wellness&SPA.

Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji - zarówno dla klientów indywidualnych, jak
i branżowych. Wydarzeniu towarzyszyć będą konferencje, seminaria, konkursy, występy sławnych osób. - To znakomita okazja, by zaplanować wycieczkę życia, ale również by pozyskać rzetelnych partnerów biznesowych - mówi Magdalena Mańkowska, Komisarz Targów.

I. *Targi wydarzeniem biznesowym*

Piątek (6.02) to dzień dla profesjonalistów. Tematem dnia będzie turystyka biznesowa. Targom towarzyszyć będzie I Ogólnopolski Zjazd Event Managerów połączony z dwudniową, interaktywną konferencją ,,Event z Pomysłem". Swój udział w Targach zapowiedzieli przedstawiciele Komisji Europejskiej, którzy udzielą rad, jak skutecznie korzystać z unijnych dotacji na turystykę.

Odbędzie się także prestiżowa konferencja branżowa MPI Poland Club Winter Meeting ,,Marketing Destynacji". - To idealna okazja do podjęcia dyskusji
o strategii długofalowego marketingu, nastawionego na rozwój i wzrost atrakcyjności destynacji w turystyce biznesowej - mówi Magdalena Piasecka, prezes zarządu Convention Bureau Wrocław.

Przez trzy dni Targów działać będzie specjalna Strefa VIP, gdzie w kameralnej atmosferze przy filiżance kawy odbywać się będą spotkania biznesowe. Wystarczy, że klienci biznesowi zarejestrują się na stronie internetowej Targów i wybiorą wystawców, z którymi chcą się spotkać. Dodatkowo odbędą się również konferencje dla profesjonalistów ,,PR Regionów" oraz ,,SPA Know How".

Więcej informacji o konferencjach branżowych: http://mttwroclaw.pl/konferencje.html


II. *Targi wydarzeniem rodzinnym*

W dniach 7-8.02 Targi otwarte będą dla publiczności. Sobota poświęcona będzie podróżom - bliskim i dalekim. Gościem specjalnym będzie Wojciech Cejrowski, który przygotował specjalny występ. Dodatkowo zaprezentują się również wybrani wystawcy oraz kraje, które pojawią się na Targach, m.in. Sri Lanka, Syria, RPA czy Czechy.

Ostatniego dnia Hala Stulecia zamieni się w ośrodek SPA & Wellness. Wystawcy przygotują seminaria, na których zaprezentują najnowsze trendy SPA dla Pań i Panów.

Hitem będzie Kryminalna Gra Terenowa ,,Zagubieni w czasie" oraz I Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska MINDBALL. - Wybierzemy Najbardziej Zrelaksowany Umysł - zapowiada Mańkowska. - To w Polsce wciąż mało znana gra. Ćwiczy koncentrację i jest niezapomnianą zabawą. Przegrałam dwa razy, ale za trzecim wygrałam! Polecam każdemu.

Honorowy patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej informacji: www.mttwroclaw.pl.

Tagi: strategie, patronat
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz