Notowania

Przejdź na
strategie
18.09.2012 16:22

VII Polish Outsourcing Forum

Konferencja branży outsourcingowej już 20września w Warszawie!

Podziel się
Dodaj komentarz

Outsourcing, zarówno w Polsce jak i na świecie ma się bardzo dobrze. Coraz więcej procesów i coraz bardziej zaawansowanych prac jest powierzanych profesjonalnym centrom operacyjnym działającym w modelach nearshoringu i offshoringu. Od wielu lat światowym liderem w zakresie rozwoju Centrów Usług Wspólnych są Indie, zaś w Europie to Polska jest liderem w rozwoju branży SSC/BPO.

Postanowiliśmy połączyć tematykę outsourcingową tych dwóch wiodących Państw i tegoroczne Forum poza skupieniem się na codziennej problematyce świata outsourcingu, zawiera również informacje o Indyjskim modelu biznesowym. Uczestnikami panelu dyskusyjnego dedykowanego temu tematowi będą wybitne osobistości i menedżerowie, a wśród nich JJ Singh - Prezes Indo Polish Chambers of Commerce and Industries, Kirti Azad – Dyrektor HR Central Europe Wipro Technologies oraz Subhash Chandra Vashistha – Dyrektor Operacyjny HCL Europe.

W tym roku Patronem Honorowym Forum ponownie został Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki – Waldemar Pawlak oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego – *Adam Struzik. *Natomiast wśród Patronów mamy zaszczyt gościć PAIiIZ, KIG, PARP, Związek Miast Polskich, Międzynarodowe Izby Handlowe i Outsourcing Verband.

VII Polish Outsourcing Forum 2012 jest zorganizowane wraz z ASPIRE i PwC organizacjami od wielu lat wspierającymi sektor nowoczesnych usług i dbającymi o jego rozwój w Polsce.

ASPIRE, to działająca od roku największa w Polsce organizacja zrzeszająca firmy z sektorów BPO/SSC oraz IT. Wśród członków i partnerów znajduje się również wiele instytucji sektora publicznego oraz edukacyjnego. ASPIRE zajmuje się promocją wiedzy i informacji o outsourcingu, lobbowaniem oraz reprezentowaniem branży, jak również budowaniem i umacnianiem reputacji swoich członków.

Drugim Partnerem konferencji jest firma doradczo-audytorska PwC – firma wyspecjalizowana w wielu działaniach doradczych i audytowych, o znakomitej reputacji i wielu sukcesach w obszarze wdrażania w Polsce nowych inwestycji z zakresu BPO/SSC.

ASPIRE reprezentowany przez Andrew Hallama oraz PwC z Romanem Lubaczewskim, partnerem odpowiedzialnym za zespół ds. usług outsourcingowych, współpracowały bardzo blisko z Roadshow Polska przy tworzeniu tegorocznego planu konferencji. W wyniku wspólnych prac udało nam się połączyć wątki teoretyczne z praktycznymi, wśród których znalazły się takie tematy jak:

  1. Powstanie outsourcingu
  1. Polska dla Usług Wspólnych i Outsourcingu
  1. Usługi Wspólne i Outsourcing dla Polski
  1. Szanse i bariery wdrażania rozwiązań outsourcingowych
  1. Wpływ outsourcingu na doskonalenie usług w sektorze publicznym
  1. Kryteria wyboru lokalizacji
  1. Wzmacnianie modelu biznesowego w Polsce.

Organizatorzy konferencji chcą też zwrócić uwagę na rolę mediów, świadomość oraz postrzeganie branży i omówić zagadnienia związane z metodami szerzenia wiedzy, dzielenia się informacjami oraz mediami wspierającymi rozwój tej dynamicznie rosnącej w siłę braży w Polsce. Panel dyskusyjny poświęcony tej tematyce poprowadzi Wojciech Szeląg – Szef Redakcji Ekonomicznej Polsat News, a wśród prelegentów znajdują się: Dymitr Doktór – Redaktor Naczelny Outsourcing&More, Thom Bernhardt – Prezes BiznesPolska Media, Bożena Lubińska – Kasprzak – Prezes PARP oraz Konrad Rochalski – Prezes Outsourcing Experts.

Polish Outsourcing Forum co roku ma zaszczyt gościć wybitne osobistości świata polityki, ekonomii, kultury i edukacji. W tym roku, na nasze zaproszenie odpowiedzieli Dariusz Rosati, Janusz Steinhoff oraz Ryszard Petru, których komentarze będą wnosiły wiele konstruktywnych uwag do tematu konferencji.

Uczestnicy konferencji oraz prelegenci stawiają sobie za cel, aby pod koniec dnia udzielić odpowiedź na kluczowe pytanie – Jaka będzie branża outsourcingu i nowoczesnych usług dla biznesu za pięc lat, co trzeba zrobić i kto musi to zrobić, aby outsourcing w Polsce dalej z sukcesem się rozwijał?

Podczas merytorycznego dnia i wielu dyskusji wśród polskich i międzynarodowych ekspertów, organizatorzy przewidzieli spotkanie w nieco lżejszej formule, jaką jest spotkanie z Gościem Specjalnym, najbardziej rozpoznawalnym polskim aktorem filmowym i teatralnym, a zarazem znawcą win – Markiem Kondratem.

Najważniejsze wydarzenie outsourcingowe, o niekwestionowanej wieloletniej reputacji już za tydzień, w warszawskim Hotelu Hyatt – spotkajmy się tam i porozmawiajmy o outsourcingu.

Program oraz warunki udziału w konferencji dostępne są na stronie organizatora: www.roadshowpolska/p/node/229. Kontakt pod numerami tel.: (+48) 22 357 09 77, (+ 48) 498 92 77, info@roadshowpolska.pl

_ Organizator: _

_ Roadshow Polska _

_ _

_ Główni Partnerzy: _

_ ASPIRE, PwC _

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz