Notowania

W 7 dni dookoła biznesu

Ciekawe warsztaty, inspirujące spotkania, niesamowici goście, najlepsi polscy mentorzy i wielu inwestorów. Tak w największym skrócie będzie wyglądał tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w STARTERZE. Zapisy już ruszyły.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wszystkie wydarzenia w ramach Global Entrepreneurship Week odbędą się w dniach 17-23 listopada br. Wtedy właśnie rozpocznie się festiwal przedsiębiorczości, który co roku przyciąga miliony zainteresowanych przedsiębiorczością, a swoje obchody przygotowuje niemal 150 krajów z całego świata tworząc setki tysięcy wydarzeń.

W tym roku eventy będą odbywały się pod wspólnym hasłem: „Biznes ma wiele twarzy”. To pozwoli pokazać, że przedsiębiorczość może być rozumiana przez każdego inaczej i tą różnorodność właśnie postara się zaprezentować w programie wydarzenia Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER.

Jak zatem będą wyglądały wydarzenia z perspektywy „Światowej Stolicy Bursztynu”?

Pierwsze oblicze biznesu, rozpoczynając tym samym tydzień pełny wiedzy, zaprezentuje 17 listopada Jerzy Zientkowski, znakomity mówca inspiracyjny, informatyk, trener i mentor z ponad 17-letnim doświadczeniem w takich dziedzinach, jak: IT, biznes, sprzedaż i obsługa klienta. Swoją prelekcją otworzy w poniedziałek networkingowe spotkanie Creative Morning opowiadając, w jaki sposób mówić o biznesie, aby przekonać do niego partnerów, inwestorów czy klientów.

Wtorek i środa (18-19 listopada) zostaną poświęcone technologicznej twarzy biznesu. W ciągu 2 dni uczestnicy warszatu Start Coding nie tylko stworzą prostą aplikację, ale także zaprojektują ją graficznie wykorzystując najciekawsze UX-owe narzędzia. Co ciekawe – by wziąć udział w warsztatach ani doświadczenie ani umiejętność programowania nie są niezbędne. Wystarczy chęć rozpoczęcia przygody z kodowaniem.

Od czwartku do niedzieli (20-23 listopada) odbędzie się najbardziej kompleksowe, wydarzenie – Startup Sprint Unlimited. Ten wyjątkowy event zostanie poświęcony tym, którzy chcieliby rozpocząć swój własny biznes lub rozwinąć obecnie działający. Pomogą w tym warsztaty i najlepsi mentorzy polskiej sceny startupowej reprezentujący m. in. takie firmy jak: Omni 3D, Przeswietl.pl czy iTaxi. W wydarzeniu wezmą udział także inwestorzy poszukujący osób z ciekawymi projektami i pomysłami na startup.

W piątkowe popołudnie, 21 listopada br., zaplanowany został Rocket Spotlight – wyjątkowa impreza, podczas której odbędzie się finał 4-miesięcznych zmagań projektów biorących udział w akceleracji Starter Rocket. Swoją obecność na tym wydarzeniu potwierdził już m. in. Suchit Dash – gość specjalny z Doliny Krzemowej, który poprowadzi prelekcję pt. „Hustle towards Success – 7 things I've learned being an Entrepreneur”.

Aby wziąć udział w wydarzeniach z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, należy zarejestrować się na stronie: http://stp.inkubatorstarter.pl/. Wszystkie atrakcje i wydarzenia mają charakter bezpłatny.

Harmonogram wydarzeń podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Data Wydarzenie Opis
Poniedziałek 17.11.2014 *Creative Morning * „Jak opowiedzieć własny biznes” – prelekcja i networking z Jerzym Zientkowskim
Wtorek - Środa 18- 19.11.2014 Start Coding 2-dniowe warsztaty z tworzenia aplikacji mobilnych
Czwartek - Niedziela 20 - 23.11.2014 Startup Sprint Unlimited 4 dni warsztatów i sesji mentoringowych dla osób mających pomysł na biznes lub pragnących rozwinąć firmę
Piątek 21.11.2014 Rocket Spotlight Finał programu akceleracyjnego Starter Rocket
Tagi: światowy tydzień przedsiębiorczości, strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz