Notowania

strategie
09.12.2010 12:53

Warszawska Izba Przedsiębiorców wręczyła nagrodę z okazji Dnia Kupca Polskiego

Ósmy grudnia to Dzień Kupca Polskiego. Warszawska Izba Przedsiębiorców po raz szósty przyznała nagrodę im. St. Wokulskiego z tej okazji. Tegorocznym laureatem jest Pan Mirosław Sztyber Prezes Centrum Handlowego Szembeka Sp. z.o.o. Prestiżowa nagroda zostanie wręczona w tym roku na wielkiej Gali Warszawskiej Izby Przedsiębiorców

Podziel się
Dodaj komentarz

Warszawska Izba Przedsiębiorców wręczyła nagrodę z okazji Dnia Kupca Polskiego

Ósmy grudnia to Dzień Kupca Polskiego. Warszawska Izba Przedsiębiorców po raz szósty przyznała nagrodę im. St. Wokulskiego z tej okazji. Tegorocznym laureatem jest Pan Mirosław Sztyber Prezes Centrum Handlowego Szembeka Sp. z.o.o. Prestiżowa nagroda zostanie wręczona w tym roku na wielkiej Gali Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która odbędzie się 10 grudnia 2010 r. w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie. Tego samego wieczoru zostaną wręczone również nagrody Wiktorii Warszawskiego i Mazowieckiego Znaku Jakości.

Święto Dzień Kupca Polskiego zostało ustanowione w okresie międzywojennym. Warszawska Izba Przedsiębiorców, aby godnie uczcić ten dzień, od sześciu lat przyznaje nagrodę im. St. Wokulskiego tym kupcom, dla których ideały literackiego bohatera stały się credo w prowadzeniu biznesu.

Pierwszym laureatem tego konkursu był Pan Marek Mikuśkiewicz - Prezes Marcpol. Następnie nagrodą tą zostali wyróżnieni: Bogdan Tyszkiewicz - Prezes Izby Kupców
i Przemysłowców, Włodzimierz Czubak – właściciel Piekarni i Cukierni W.Czubak, Józef Czerniejewski – właściciel firmy jubilerskiej Natalia Gold oraz Wiesława Górniak – właścicielka firmy Wigorex. Wszyscy nagrodzeni dowiedli swoim postępowaniem, że wierność najlepszym tradycjom i dobrym obyczajom, których ucieleśnieniem jest literacki bohater, to solidne fundamenty, na których z powodzeniem można budować doskonale prosperujące przedsiębiorstwa.

Warszawska Izba Przedsiębiorców, jako organizacja skupiająca w swoich szeregach przedstawicieli wielu profesji, ma szczególnie liczną reprezentację warszawskich kupców. Jednym z głównych celów Izby jest promocja najwyższych standardów prowadzenie biznesu w sferze ekonomicznej, ale przede wszystkim etycznej. Aby wyróżnić tych warszawskich kupców, którzy pozostają wierni ideałom pozytywistycznego bohatera z powieści Prusa, WIP przyznaje Nagrodę im. St. Wokulskiego. Jest to wyraźny znak, że w czasach ostrej konkurencji są osoby, dla których najważniejszą wartością jest nie zysk, ale uczciwość oraz wszystkim przede zadowolenie klienta opuszczającego sklep.

Nagroda przyznawana jest przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców. Jest to organizacja skupiająca w swoich szeregach ponad trzy tysiące członków, w tym kilka niezależnych izb i organizacji przedsiębiorców. WIP powstała w wyniku przekształcenia Warszawskiej Izby Kupców i Przemysłowców oraz fuzji z Warszawską Izbą Handlu Detalicznego i Usług. Głównymi celami Izby są: organizacja i reprezentowanie biznesu, propagowanie działalności gospodarczej, inicjowanie nowych idei a także promocja swoich członków.

Więcej Informacji:
Warszawski Znak Jakości: http://wiktoriawzj.pl/
Warszawska Izba Przedsiębiorców: http://wipwarszawa.eu/
Blog Warszawskiej Izby Przedsiębiorców: http://wipwarszawa.wordpress.com/

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz