Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Władca wszechświata" od 5. grudnia w kinach

0
Podziel się:

Zapraszamy do obejrzenia fascynującego dokumentu o kulisach świata finansów na najwyższym szczeblu. Film "Władca wszechświata" - od 5. grudnia w kinach i na VOD.

"Władca wszechświata" od 5. grudnia w kinach

Już za tydzień do wybranych kin studyjnych oraz równolegle na platformę VOD.pl trafi niezwykły dokument "Władca wszechświata", opowiadający o kulisach świata finansów na najwyższym szczeblu.

Po latach finansowego kryzysu, spadków na giełdach i walutowych spekulacji chyba już nikt nie ma wątpliwości, kim są prawdziwi władcy świata. To nie politycy, czy generałowie stojący na czele armii, tylko żyjący w szklanych wieżach bankowi inwestorzy.

To właśnie o nich opowiada film „Władca wszechświata”, którego bohater – bankier wysokiego szczebla – opowiada o swoich motywacjach, emocjach i sposobach działania. Dzięki niemu widz ma unikalną szansę, by zajrzeć za kulisy świata, w którym liczy się tylko maksymalny zysk, a naczelną zasadą jest: „bądź bezwzględny”.

Fantastycznie zrealizowany, trzymający w napięciu, ale i prawdziwie przerażający film otrzymał nagrodę na festiwalu w Locarno, a niemieccy krytycy uznali go za najlepszy dokument roku. „Zapomnijcie o »Wilku z Wall Street”- pisał recenzent „Variety” – „tutaj tak naprawdę widać, jak szansa na wielkie pieniądze usuwa w cień wszelką etykę”.

strategie
patronat
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)