Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybitni eksperci w zakresie wytwarzania oprogramowania, po raz kolejny w Krakowie na corocznej konferencji ACE!

0
Podziel się:

To już V edycja konferencji, która przyciąga co roku wybitnych ekspertów z branży IT. ACE! to wydarzenie, podczas którego liderzy zarządzania lean oraz agile spotykają się, aby wymienić te najciekawsze doświadczenia.

Wybitni eksperci w zakresie wytwarzania oprogramowania, po raz kolejny w Krakowie na corocznej konferencji ACE!
bEEbEfFh

Głównym celem konferencji jest dzielenie się z polskimi uczestnikami, wiedzą i doświadczeniami w obszarze software development, zdobywanymi przez naszych gości latami w międzynarodowych projektach. Jednocześnie innym istotnym celem, który stawiają sobie organizatorzy konferencji jest możliwość zapoznania się z najciekawszymi przypadkami z polskich firm IT.

Podczas tegorocznej edycji cel merytoryczny to praktyki lean/kanban, zarządzanie jakością oraz doskonalenie rzemiosła, jakim jest zarządzanie zwinne projektami IT, a także przegląd doświadczeń i tzw. artefaktów z polskich zespołów firm takich, jak Allegro, Ericpol czy Vsoft.

Gośćmi ACE! 2014 będą między innymi:

bEEbEfFj

? Tom Gilb, the inventor of the EVO agile methodology and one of the early agile pioneers

? Stephen Parry, author of Sense and Respond

? Liz Keogh, winner of the Pask award for her contributions to the London School of agile thinking

Pełna lista prelegentów konferencji została opublikowana na stronie ACE 2014! ttp://aceconf.com/speakers/

bEEbEfFp

_ "To będzie prawdopodobnie najlepsza edycja ACE!, sposród tych, które zorganizowaliśmy do tej pory. Jesteśmy jako organizatorzy, a także jako grupa osób żywo zainteresowana tematyką lean/kanban/agile - podekscytowani imponującą merytorycznie lista prelegentów konferencji. Całość połączona z ciekawym i oryginalnym miejscem, które daje możliwość swodobnego networkingu pomiędzy sesjami, wymiany doświadczeń oraz kontaktów.” _- mówi Paul Klipp, program committee chair.

I dodaje, że _ "tego roku powracamy do podstaw Scrum, SAFe (Scaled Agile Framework), których powtórzenie wydaje się tak konieczne w czasach jeszcze dynamiczniej zmieniającego się świata IT i software development. I właśnie też z tego względu w tym roku kładziemy nacisk na aspekt behawioralny i tzw. czynnik ludzki w projektach. Zaproponowaliśmy spotkania w tematyce zarządzania zmianą, nowych typów myślenia, zarządzania problemami w projektach czy właśnie samych ludzi w projektach.” _

_ ACE! Conference on Best Practises in Software Development _ jest wspierana przez Lloyd Parry oraz Schibsted Tech Polska.

Organizator Wawel Hill Sp. z o.o.

bEEbEfFq

Wawel Hill sp. z o.o. została założona w roku 2009 przez Paul'a Klipp'a. Wawel Hill Sp. z o.o. jest organizatorem wydarzeń z tematyki IT, a także aktywnym merytorycznym wsparciem dla innych konferencji z branży IT, takich jak: FrontRow Conference, EuRuKo, TEDxKrakow, and Code Retreats.

Więcej informacji:

Paul Klipp

President, Wawel Hill sp. z o.o.

bEEbEfFr
bEEbEfFK
strategie
patronat
KOMENTARZE
(0)