Notowania

Przejdź na
strategie
01.04.2011 12:17

XIII KONGRES KADRY JUŻ W MAJU – EDYCJA ŚWIATOWA

Największym wydarzeniu z obszaru zarządzania ludźmi i ich rozwojem w Europie Środkowo – Wschodniej

Podziel się
Dodaj komentarz

XIII KONGRES KADRY JUŻ W MAJU – EDYCJA ŚWIATOWA

W dniach 8 – 11 maja 2011 roku, przyjadą do Polski Prof. Victor H. Vroom**, Michael A. Potter (UK), Bob Morton (UK), Stephen Taylor (UK) żeby zaprezentować **najnowsze trendy ze świata HR w trakcie *40. Światowej Konferencji IFTDO & Expo, która jest jednocześnie XIII Kongresem Kadry. W *konferencji udział weźmie *2000 uczestnikó*w z całego świata. **Zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu z obszaru zarządzania ludźmi i ich rozwojem w Europie Środkowo – Wschodniej - *40. Światowej Konferencji IFTDO & Expo, * która jest jednocześnie XIII Kongresem Kadry – organizowanym przez Nowoczesną Firmę oraz Fundację Obserwatorium Zarządzania w dniach 8 – 11 maja 2011 roku , w Hotelu Marriott w Warszawie oraz w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym Knowledge Village.

Od gości specjalnych konferencji wśród, których są między innymi Prof. Victor H. Vroom**, Michael A. Potter (UK), Bob Morton (UK) Stephen Taylor (UK) **dowiedzą się Państwo jak będzie wyglądać ZZL w Europie w najbliższych latach? Jak kształtować skutecznych liderów? Jak zwiększyć efektywność pracowników? Oraz jakie sa globalne I kulturowe aspekty zarzadzania ludźmi.

Będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób profesjonaliści reprezentujący różne kultury, dyscypliny i podejścia do zarządzania ludźmi mogą wesprzeć organizacje w osiąganiu wysokiej efektywności i rozwoju ich potencjału oraz czego mogą uczyć się od siebie nawzajem.

Wydarzenie zgromadzi łącznie około 2000 uczestników – 1000 uczestników Konferencji z Polski i ze świata oraz 1000 odwiedzających Expo.

Do udziału w Konferencji zapraszamy prezesów, członków zarządów firm, dyrektorów personalnych, menedżerów i specjalistów HR. 40. Światowa Konferencja IFTDO & Expo to również doskonała okazja do dzielenia się wiedzą i nawiązania cennych kontaktów zawodowych w międzynarodowym środowisku, zarówno podczas Konferencji, jak i wieczornego Bankietu w dniu 9 maja 2011.

Pamiętaj, *warto być tam, gdzie są obecne osoby decydujące o rozwoju kadr!*Zapraszamy na *www.kongreskadry.pl*

Tagi: strategie, patronat
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz