Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zbliża się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

0
Podziel się:

Od 17 do 23 listopada w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się szereg wydarzeń organizowanych z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – międzynarodowego projektu, który promuje świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Zbliża się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
bELgZPMB

W dniach 17-23 listopada w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędzie się szereg wydarzeń organizowanych z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – międzynarodowego projektu, który promuje świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Projekt kierowany jest do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu zakładania i rozwijania własnej firmy oraz budowania sieci kontaktów biznesowych.

W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w STARTERZE rozpocznie się od inspirującego spotkania networkingowego z cyklu Creative Morning. Swoją prelekcję wygłosi Jerzy Zientkowski, znakomity mówca publiczny, trener i mentor komunikacji biznesowej z ponad siedemnastoletnim doświadczeniem.

W kolejnych dniach odbędą się równie interesujące wydarzenia:

bELgZPMD
  • Start Coding - warsztaty z nauki programowania,
  • Rocket Spotlight - finał akceleracji Starter Rocket i prezentacje startupów połączone z inspirującymi wystąpieniami,
  • Startup Sprint Unlimited – cykl 4-dniowych wydarzeń: warsztatów, mentoringu i spotkań z inwestorami dla osób pragnących założyć swój własny startup.

– Już po raz trzeci Gdański Inkubator STARTER został partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Podczas poprzedniej edycji, w ciągu siedmiu dni trwania projektu, w STARTERZE pojawiło się aż 845 osób zainteresowanych aktywnym rozwojem i podejmowaniem właściwych decyzji biznesowych! W tym roku, podczas równie obszernego programu, na uczestników czekają kolejne inspirujące, różnorodne wydarzenia, ogromna liczba cennych informacji, a także możliwość spotkań, warsztatów i networkingu z mentorami i inwestorami. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to prawdopodobnie jedyne takie wydarzenie, które co roku przyciąga miliony przedsiębiorczych ludzi na całym świecie i inspiruje ich do działania – mówi Marcin Młyński z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Zapisy na wydarzenie już wkrótce! Więcej o STARTEROWYCH wydarzeniach podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości można przeczytać na stronie: http://stp.inkubatorstarter.pl.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest już od 6 lat, w 143 krajach świata, w tym także w Polsce. Podczas jednego tygodnia organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania startupów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki. Koordynatorem wydarzenia jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest także na stronie: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

bELgZPMJ

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER to przestrzeń, wiedza i networking. To społeczność działająca w zakresie startup, przedsiębiorczości i edukacji. STARTER zmienia przyszłość i sposoby myślenia, kreując przyszłych zwycięzców – od przedszkolaków do przedsiębiorców. Ze STARTEREM rozwój jest prostszy i szybszy niż w pojedynkę. Inkubator zwiększa szanse na sukces startupów i młodych ludzi, inspirując nieszablonowe myślenie i kreatywność już od najmłodszych lat. STARTER został wybudowany przez Miasto Gdańsk.

bELgZPNe
strategie
patronat
KOMENTARZE
(0)