Notowania

lot
16.04.2013 13:17

24 godziny na tani LOT. Promocja przewoźnika

Przez dobę będzie można kupić bilety taniej nawet o 70 proc.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Iwanczuk/Reporter)

LOT zapowiedział _ Szaloną środę _. Przez dobę będzie można kupić bilety w promocyjnych cenach. Rabat może sięgać do 70 proc. wartości biletu. Promocje będą skierowane przede wszystkim do pasażerów planujących wyjazdy wakacyjne.

Gdzie będzie można polecieć? Na razie to tajemnica. Zgodnie z zasadami, kierunki lotów poznamy dopiero w momencie startu _ Szalonej Środy. _ - _ W ofercie znajdzie się między innymi Paryż i propozycja letniego spaceru po Polach Elizejskich, czy popołudniowe espresso przy Schodach Hiszpańskich _ – zdradza w rozmowie z Money.pl Marek Kłuciński, rzecznik prasowy PLL LOT.

Ceny biletów na podróże krajowe zaczynają się od 294 złotych w obie strony, a na trasy europejskie - od 344 złotych. Na trasach krajowych będą dostępne loty od 14 lipca do 31 sierpnia, a na zagranicznych od 15 lipca do 15 września. _ Szalona środa _ startuje o godz. 0.00 i potrwa 24 godziny. Bilety w promocji _ Szalona środa _ będzie można kupić wyłącznie na polskim rynku na stronie lot.com.

Narodowy przewoźnik jest w fatalnej kondycji finansowej. Kolejną promocją LOT chce zebrać świeżą gotówkę i przyciągnąć pasażerów. Za ubiegły rok LOT odnotował stratę w wysokości 157,1 mln zł netto. To 12 mln więcej niż w 2011 roku.

Czytaj więcej w Money.pl
LOT jak tanie linie? Tego chce minister Mikołaj Budzanowski zapowiedział redukcję zatrudnienia w spółce. Personel latający musi liczyć się również w wydłużeniem czasu pracy.
Premier o LOT: W końcu przestanie istnieć? _ Jeśli LOT nie zostanie twardo zrestrukturyzowany, przestanie istnieć i nie będzie tutaj tak jak w poprzednich latach takiej nieustannej kroplówki _.
Jest 5 osób. Pośród nich nowy prezes LOT Spółka poprosiła już ministra skarbu o 400 tys. złotych. W sumie może poprosić o miliard. Z sytuacji nie jest zadowolony premier, a minister szykuje scenariusze.
Tagi: lot, business news, manager, strategie, prosto z firm, marketing i sprzedaż, marketing i zarządzanie
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz