Notowania

mdm
16.01.2014 11:22

500 mieszkań w ramach MdM w J.W. Construction

Klienci firmy, w ramach programu Mieszkanie dla Młodych, mogą wybierać w w Warszawie, Łodzi, Poznaniu oraz Katowicach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(digi_guru/iStockphoto)

Od początku stycznia 2014 r. zainteresowani mogą składać wnioski o dofinansowanie zakupu własnego _ M _ w ramach nowego rządowego programu_ Mieszkanie dla Młodych _, który ma na celu wsparcie osób do 35. roku życia w nabyciu swojego pierwszego mieszkania lub domu. J.W. Construction Holding S.A. przygotowało ofertę 500 lokali w całej Polsce, kwalifikujących się do zakupu w ramach MdM.

_ - Nasi klienci w ramach programu Mieszkanie dla Młodych mogą wybierać spośród pięciuset mieszkań w pięciu atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie, Łodzi, Poznaniu oraz Katowicach. Oferujemy bardzo korzystne ceny, które zaczynają się już od 4,2 tys. zł za metr kwadratowy. To świetna propozycja na dobry początek funkcjonowania programu MdM, szczególnie teraz, kiedy warunki rynkowe sprzyjają inwestycji we własne mieszkanie. Warto podkreślić, że większość lokali kwalifikujących się do tego programu z naszej oferty jest już gotowych, co oznacza, że klient może wprowadzić się do takiego mieszkania w bardzo krótkim czasie - _mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu oraz Dyrektor Marketingu i Sprzedaży J.W. Construction Holding S.A.

Program MdM wszedł w życie z początkiem stycznia 2014 roku i zastąpił wcześniejszy projekt rządowy _ Rodzina na Swoim _. Jego beneficjentami mogą zostać małżeństwa, single, a także osoby samotnie wychowujące dzieci. Bezdzietni nabywcy mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości 10 proc. wartości nieruchomości; ci zaś, którzy w dniu składania wniosku posiadają co najmniej jedno dziecko, otrzymają dopłatę w wysokości 15 proc. Jeśli w ciągu pięciu lat od kupna mieszkania beneficjentom urodzi się trzecie lub kolejne dziecko, otrzymają kolejne, jednorazowe wsparcie w wysokości 5 proc.

Dofinansowanie zalicza się do kwoty wkładu własnego w kredyt zaciągnięty na potrzeby nabycia nieruchomości. Kredyt ten musi obejmować co najmniej 50 proc. jej ceny i być przewidziany do spłaty przez okres nie krótszy niż 15 lat. Programem MdM objęte są wyłącznie nieruchomości z rynku pierwotnego o powierzchni do 75 mkw. w przypadku mieszkań oraz do 100 mkw. w przypadku domów (dla wnioskodawców posiadających troje lub więcej dzieci, limity te zostały podwyższone o 10 mkw. - odpowiednio do 85 i 110 mkw.).

W każdym przypadku dofinansowaniem może jednak zostać objęte maksymalnie 50 mkw. danej nieruchomości. Podstawowym kryterium kwalifikacji obiektów do programu dopłat państwowych jest ich cena. Górne limity cenowe ustalane są i ogłaszane przez Bank Gospodarstwa Krajowego oddzielnie dla poszczególnych gmin.

_ - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w ramach MdM oferujemy mieszkania w atrakcyjnych okolicach, w otoczeniu przyrody, a jednocześnie blisko centrów miast. Różnorodność naszej oferty sprawia, że nawet bardziej wymagający klient będzie w stanie odnaleźć coś dla siebie. Zachęcamy do wyboru mieszkania z przygotowanej przez nas puli - _ podsumowuje Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu oraz Dyrektor Marketingu i Sprzedaży J.W. Construction Holding S.A.

Inwestycje J.W. Construction Holding S.A., w ramach których nabyć można lokale kwalifikujące się do MdM:

  • Lewandów park to usytuowane na warszawskiej Białołęce osiedle to miejsce dla osób aktywnych oraz rodzin z dziećmi, które docenią zarówno otaczającą naturę, jak i bliskość Warszawy (dojazd do centrum miasta w 25 minut). W 2- i 3-piętrowych budynkach znajdują się doskonale zaprojektowane, 2- oraz 3-pokojowe mieszkania o metrażu od 29 do 57 mkw. w cenie od 5470 zł za mkw.
  • Zielona Dolina to kolejne osiedle na pełnej uroku i zieleni Białołęce (Warszawa), w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, z którego równie łatwo dotrzemy do centrum Warszawy, co nad Zalew Zegrzyński, czy w okolice Narwi i Bugu. Oferuje różnorodne, 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 29 do 86 mkw.
  • Nowe Tysiąclecie - położone w samym sercu Katowic, idealnie wpisuje się w architekturę słynnego Osiedla Tysiąclecia. Inwestycja leży niedaleko największego w Europie parku miejskiego. Oferowane tu mieszkania liczą sobie od 1 do 4 pokoi. Można nabyć je w cenie już od 4200 zł za mkw.
  • Centrum II zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Łodzi, oferuje nowoczesne apartamenty o wysokim standardzie. Dostępne są lokale o powierzchni od 29 do 67 mkw. w cenie od 4550 zł za mkw.
  • Oaza Piątkowo to kameralne osiedle o nowoczesnej architekturze na poznańskim Piątkowie, zaledwie 15 minut od centrum miasta, a jednocześnie w sąsiedztwie rezerwatów przyrody. Dostępne tu od 5590 zł za mkw. lokale liczą sobie od 29 do 103 mkw.

J.W. Construction Holding S.A. - największy polski deweloper mieszkaniowy, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r. Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. Lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Generalny wykonawca własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: mdm, business news, wiadomości, manager, prosto z firm, inwestycje, czołówki, nieruchomości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz