Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
20.03.2015 10:59

ABC Data widzi potencjał rozwoju w druku 3D

Zyski z tego tytułu nie pojawią jeszcze w tym roku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(by_nicholas/iStockphoto)

ABC Data chce mocno zaistnieć w segmencie druku 3D, wierzy też w potencjał dronów, poinformował członek zarządu Juliusz Niemotko.

"Rozpoczęliśmy inwestycje w segment druku 3D. Ten sprzęt staje się coraz bardziej niezawodny i przystępny cenowo, a cały segment dojrzewa. Dlatego już budujemy w nim kompetencje i mamy szansę stać się mocnym graczem na tym rynku, gdy dojdzie do etapu jego monetyzowania" - powiedział Niemotko podczas spotkania z dziennikarzami.

Zaznaczył, że to póki co jest to inwestycja i zyski z tego tytułu nie pojawią jeszcze w tym roku. Według jego słów, szybszych efektów finansowych spodziewać można się w segmencie dronów, szczególnie przemysłowych.

"Mamy już całkiem dobre przychody z tego i widzimy potencjał szczególnie w dronach przemysłowych, wykorzystywanych np. w rolnictwie, czy monitoringu urzędów" - wskazał Niemotko.

ABC Data jest dystrybutorem sprzętu IT. W czerwcu 2011 roku ABC Data rozpoczęła sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów komputerowych pod własną marką Colorovo.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, abc, business news, giełda, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, prosto z firm, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz