Notowania

business news
13.06.2013 16:36

AIG/Lincoln Polska stworzy 1000 nowych miejsc pracy

Pierwszy etap inwestycji, zlecony przez inwestora firmie Awbud, będzie kosztował 28,42 mln zł netto, zaś drugi 8,94 mln zł netto.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe)

Na terenach byłych Zakładów Przemysłu Ciągnikowego Ursus powstaje Diamond Business Park Ursus - park biznesowy, w którym pracę znajdzie nawet 1000 osób. – _ Zainteresowanie zlokalizowaniem biznesu w Ursusie przekroczyło nasze oczekiwania _ – cieszy się Hubert Michalak (na zdj.), dyrektor inwestycyjny z AIG/Lincoln Polska. Pierwsza część inwestycji realizowanej przez AIG/Lincoln Polska zostanie oddana do użytku jeszcze w tym roku.

- _ Projekt przewiduje budowę dwóch budynków o powierzchni najmu ok. 50 000 metrów kwadratowych _ – informuje portal propertynews.pl. Według niego pierwszy etap inwestycji, zlecony przez inwestora firmie Awbud, będzie kosztował 28,42 mln zł netto, zaś drugi 8,94 mln zł netto.

Jak informuje inwestor, pierwszy z dwóch budynków kompleksu magazynowo-dystrybucyjno-biurowego zostanie oddany do 31. października. W nim znajdzie zatrudnienie blisko 1000 osób. Ponad 9-hektarowy teren, na którym powstaje cały obiekt usytuowany jest na terenie byłych ZPC Ursus w Warszawie.

Park biznesowy w Ursusie jest szóstym projektem _ Diamond Business Park _, wybudowanym przez AIG/Lincoln Polska. Działalność prowadzona w ramach inwestycji obejmuje między innymi: montaż urządzeń elektronicznych, składanie układów kierowniczych, metkowanie i pakowanie odzieży kompletację i realizację zamówień w handlu elektronicznym czy obsługę tak zwanych farm danych - serwerów służących do bezpiecznego przechowywania danych klientów banków, firm ubezpieczeniowych i instytucji finansowych.

Czytaj więcej w Money.pl
"Problemem nie jest praca w niedzielę. Problemem jest brak pracy w poniedziałek, wtorek, środę..." Czy proponowany przez posłów zakaz handlu w niedzielę naprawdę poprawi sytuację polskich pracowników, tak aby mogli więcej czasu spędzać z rodziną?
Bezrobocie jest, a pracowników nie ma Największy paradoks na światowym rynku pracy polega na tym, że im wyżej skaczą słupki bezrobocia, tym częściej pracodawcy deklarują w badaniach, że mają trudności ze znalezieniem odpowiednich pracowników.
Jest praca dla polskich kolejarzy, Gdzie? Przewoźnik planuje zatrudnić fachowców i specjalistów z kilku zawodów - maszynistów, personel pokładowy pociągów, pracowników do sprzedaży biletów i obsługi klientów.
Tagi: business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prosto z firm, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz