Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Air France KLM wymienia fotele w samolotach

0
Podziel się:

Grupa lotnicza zapowiada powiększenie swojej floty o sto samolotów.

Chloe Marchand, dyrektor Air France KLM w Polsce
Chloe Marchand, dyrektor Air France KLM w Polsce (Air France KLM)
bEUmtPuJ

Prawie dziesięć tysięcy foteli w klasie ekonomicznej, ponad 1,1 tysiąca w premium economy oraz ponad dwa tysiące w klasie biznes wymieni w swoich samolotach linia lotnicza Air France.

Cały projekt na zostać zakończony w 2016 roku i - jak podaje linia lotnicza - w modernizację kabin samolotów do tej pory zainwestowała ponad 700 milionów euro. Nowe kabiny biznes będą dostępne do końca 2014 roku na trasach do Singapuru, Dżakarty, Tokio, Houston, Nowego Jorku i Szanghaju. Na kierunkach do Douala, Dubaju, Bostonu, Malabo, Singapuru i Sao Paulo zmiany zostaną wprowadzone w przyszłym roku.

- _ Planując nasze inwestycje nie nastawiamy się na szybki zwrot. Aby pozostać konkurencyjnym, trzeba inwestować w jakość produktu _ - mówi Chloe Marchand, dyrektor generalna grupy Air France KLM w Polsce. - _ Rejon Europy Środkowej jest specyficzny, bo jako jedyny w 2013 roku zrealizował swoje cele sprzedażowe. I to dzięki Polsce, która stanowi mniej więcej jedną trzecią tego rynku pod względem obrotów _ - zaznacza.

bEUmtPuL

Grupa zapowiada, że w najbliższych latach usprawnia zostaną wprowadzone również w samolotach typu Airbus A330 należących do obydwu przewoźników oraz w Airbusach A380, należących do linii Air France. Dodatkowo do końca 2015 roku Grupa Air France KLM powiększy swoją flotę o 100 samolotów typu Boeing 787, a pierwsze Airbusy A350 wyposażone w najnowsze kabiny pojawią się w roku 2018.

Czytaj więcej w Money.pl

bEUmtPvm
business news
manager
prosto z firm
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)