Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Alior wesprze polską reprezentację już w meczu z Gibraltarem

0
Podziel się:

Bank podpisał umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i uzyskał tytuł "Oficjalnego Sponsora Piłkarskiej Reprezentacji Polski".

na zdjęciu: Krzysztof Czuba, wiceprezes Alior Banku
na zdjęciu: Krzysztof Czuba, wiceprezes Alior Banku (Alior Bank)
bEJVfbLp

Bank podpisał umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i uzyskał tytuł _ Oficjalnego Sponsora Piłkarskiej Reprezentacji Polski _. Współpraca obejmie między innymi realizację strategicznych projektów skierowanych do kibiców reprezentacji.

W ramach umowy Alior Bank otrzymał prawo do posługiwania się tytułem _ Oficjalnego Sponsora _ Piłkarskiej Reprezentacji Polski, Piłkarskiej Reprezentacji Polski do lat 21 oraz Olimpijskiej Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, a także do wykorzystywania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu reprezentacji.

Zawarta pomiędzy Alior Bankiem i Polskim Związkiem Piłki Nożnej umowa weszła w życie 1 sierpnia 2014 roku i będzie obowiązywała przez okres dwóch lat. Alior Bank będzie zatem sponsorem reprezentacji już od początku eliminacji do EURO 2016 i pierwszego meczu, który polska drużyna rozegra 7 września z Gibraltarem.

bEJVfbLr

- _ Cieszymy się, że tak uznana firma zdecydowała się wspierać polską reprezentację. Ponadto, dzięki współpracy pomiędzy PZPN a Alior Bankiem, przedstawimy niebawem ciekawe rozwiązania skierowane do wszystkich kibiców piłkarskich w naszym kraju _ - powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Jednym z projektów, które Alior Bank będzie realizował w ramach współpracy sponsorskiej z PZPN jest stworzenie portalu internetowego _ Łączy nas piłka _, zrzeszającego kibiców polskiej reprezentacji.

- _ Za pośrednictwem portalu społecznościowego "Łączy nas piłka" fani futbolu będą mogli skorzystać z innowacyjnych rozwiązań łączących świat sportu i bankowości, które dotychczas nie były oferowane kibicom polskiej reprezentacji _- zapowiedział Krzysztof Czuba, wiceprezes zarządu Alior Banku.

Oficjalnymi sponsorami piłkarskiej reprezentacji są też Nike, Biedronka i Cinkciarz.pl. Kilka dni temu Polski Związek Piłki Nożnej podpisał również umowę sponsorską z firmą bukmacherską STS.

bEJVfbLx

Czytaj więcej w Money.pl

bEJVfbLS
alior bank
business news
kraj
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)