Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Alma Market informuje o milionowych kredytach

0
Podziel się

Zarząd Alma Market, na którego czele stoi Jerzy Mazgaj, otrzymał aneks do umowy o kredyt w rachunku bieżącym w wysokości do 7 mln zł oraz aneks do umowy o kredyt obrotowy w wysokości 12 mln zł.

Jerzy Mazgaj, prezes Alma Market
Jerzy Mazgaj, prezes Alma Market (fot.Jankowski/REPORTER/EAST NEWS)
bEruADNN

**Zarząd Alma Market, na którego czele stoi Jerzy Mazgaj, otrzymał aneks do umowy o kredyt w rachunku bieżącym w wysokości do 7 mln zł oraz aneks do umowy o kredyt obrotowy w wysokości 12 mln zł.

Oba kredyty spółka zawarła z BRE Bankiem. Kredyt obrotowy o wartości 12 mln zł został udzielony na okres do dnia 20 sierpnia 2014 roku i jest oprocentowany na poziomie zmiennej stopy WIBOR dla kredytów międzybankowych.

Zabezpieczeniem kredytu jest weksel _ in blanco _ spółki wraz z deklaracją wekslową oraz hipoteka na nieruchomości. Wartość umów zawartych z bankiem przez Alma Market oraz jednostki od niej zależne w okresie ostatnich dwunastu miesięcy wynosi 27,6 mln zł.

bEruADNP

Zobacz, jak spółka radziła sobie na giełdzie w ostatnich trzech miesiącach

* *

Spółka Alma Market zanotowała w 2012 roku przychody na poziomie 1 529 530 tys. zł, rok wcześniej było to 1 421 887 tys. zł. W pierwszym kwartale tego roku przychody spółki wyniosły 380 909 tys. zł.

bEruADOq
business news
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)