Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Amazon zapłaci za czesne pracowników

0
Podziel się

Program zapewnia środki finansowe na rozwój umiejętności zawodowych w branżach obecnie najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.

Amazon zapłaci za czesne pracowników
(Amazon.com)
bDXBXsgR

Firma ogłosiła uruchomienie programu edukacyjnego. Jego celem jest rozszerzenie kompetencji pracowników w Polsce. Amazon zapowiada pokrycie 95 proc. kosztów czesnego i opłat związanych z uzyskaniem dyplomu zawodowego.

Z oferty będą mogli skorzystać także pracownicy zatrudnieni w nowych centrach logistycznych we Wrocławiu i w Poznaniu.

- _ Zależy nam na wspieraniu naszych pracowników przy planowaniu przyszłej ścieżki rozwoju. Wielu z nich zapewne będzie chciało rozwijać się w Amazon _ - powiedział Kerry Person, dyrektor operacyjny Amazon w Europie Środkowo-Wschodniej.

bDXBXsgT

- _ Dla innych, praca w naszej firmie może być pierwszym krokiem umożliwiającym w przyszłości szansę zatrudnienia w innej branży. Chcemy ułatwić pracownikom wybór związany z rozwojem zawodowym i pomóc im w realizacji ich planów _ - dodał.

Program _ Postaw na swój rozwój _ zapewnia środki finansowe na rozwój umiejętności zawodowych w branżach obecnie najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. Przykładowe dziedziny objęte inicjatywą to: księgowość, służba zdrowia, bezpieczeństwo i higiena pracy, transport i logistyka, IT, sprzedaż, usługi i administracja biurowa, kursy języka angielskiego oraz obsługa komputera dla początkujących i zaawansowanych.

Amazon pokryje koszty związane z edukacją do kwoty 6500 zł netto rocznie w ciągu 4 lat. Program zapewnia także możliwość uczestniczenia w kursach internetowych, prowadzonych przez akredytowane placówki edukacyjne, zatem pracownicy mogą uczyć się nawet bez wychodzenia z domu.

Czytaj więcej w Money.pl
Amazon zbiera asortyment. Za miesiąc zaczną wysyłać - _ W tym tygodniu czterystu pierwszych pracowników Amazon w Polsce rozpoczęło prace _ - poinformował regionalny szef Amazona.
Amazon uruchomił pierwsze polskie centrum logistyczne - W tym tygodniu czterystu pierwszych pracowników Amazona w Polsce rozpoczęło prace przy...
Amazon wygrał z Google. Przebił jego ofertę Gigant z Mountain View musiał pogodzić się z porażką również podczas walki o inne domeny - informuje serwis The Verge.
"Chiński Amazon" szykuje się do ataku Alibaba wejdzie dzisiaj na nowojorską giełdę i będzie to najprawdopodobniej największy debiut w historii Wall Street.
bDXBXshu
business news
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)