Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Arrinera przydzieliła obligacje za ponad 2 mln zł na budowę samochodu

0
Podziel się:

Spółka zbiera pieniądze na wprowadzenie na rynek samochodu wyścigowego Arrinera Husaria.

Arrinera przydzieliła obligacje za ponad 2 mln zł na budowę samochodu
(PAP/Wojciech Pacewicz)
bEISijPF

Arrinera przydzieliła obligacje serii B na kwotę 2,05 mln zł. Planowała 5 mln zł. Zapisy złożyło 78 podmiotów. Spółka zbiera pieniądze na wprowadzenie na rynek samochodu wyścigowego Arrinera Husaria.

"W ramach przeprowadzonej subskrypcji prywatnej zostało przydzielonych 2.053 obligacji na okaziciela serii B o wartości nominalnej 1.000,00 zł każda. (...) Na obligacje na okaziciela serii B złożyło zapisy 78 podmiotów" - czytamy w komunikacie.

Subskrypcja prywatna obejmowała łącznie 5 tys. obligacji na okaziciela serii B.

bEISijPH

Celem emisji jest pozyskanie środków na zwiększenie kapitału obrotowego pozwalającego na wprowadzenie na rynek modelu wyścigowego Arrinery do końca 2015 rok i zakończenie prac nad egzemplarzami pokazowymi, nakłady na promocję, udział w światowych targach motoryzacyjnych, wprowadzenie do sprzedaży limitowanej serii 33 sztuk Arrinery Hussarya w kraju i za granicą w 2016 roku.

Notowania tygodniowe akcji Arrinera

Arrinera S.A. tworzy grupę kapitałową związaną z sektorem motoryzacyjnym. Głównym celem, oprócz nadzoru nad poszczególnymi procesami w spółkach podległych (Arrinera Automotive Holding PLC i Arrinera Automotive S.A.), jest budowa silnej i globalnej marki Arrinera na rynku motoryzacyjnym w segmencie super samochodów.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bEISijQi
business news
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)