Notowania

acp
21.01.2014 12:30

Asseco Poland dostosuje system ZUS

Chodzi o modyfikację systemu w związku ze zmianami w OFE. Wartość kontraktu to 46,6 mln złotych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Asseco)
Adam Góral, szef Asseco Poland

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wybrał ofertę Asseco Poland za 46,6 mln zł brutto jako najkorzystniejszą na modyfikację i rozbudowę oprogramowania KSI ZUS w zakresie zmian wynikających z ustawy o zmianach w OFE. Postępowanie w celu zawarcia umowy wykonawczej prowadzone było w ramach podpisanej wcześniej umowy ramowej - podał ZUS.

ZUS podał, że zmówienie realizowane będzie w siedmiu etapach. Termin wykonania modyfikacji zgodnie z celem projektowym wyznaczono do 31 marca 2015 roku. Asseco Poland jako jedyne złożyło ofertę w tym postępowaniu.

W listopadzie 2013 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych podpisał z Asseco Poland, konsorcjum Hewlett-Packard Polska i Kamsoft oraz Capgemini Polska czteroletnią umowę ramową na świadczenie usług związanych z rozwojem Kompleksowego Systemu Informatycznego (KSI ZUS).

Ubezpieczyciel informował, że rocznie zamierza przeznaczać na realizację umów wykonawczych ok. 73 mln zł, głównie w zakresie dostosowania systemów informatycznych do zmian przepisów prawa, współpracy z innymi systemami, optymalizacji procesów i procedur.

Tagi: acp, business news, giełda, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, manager, prosto z firm, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz