Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
11.03.2015 12:05

Atal będzie utrzymywać w ofercie ponad 2 tysiące mieszkań

Najwięcej mieszkań spółka wybuduje w Warszawie i Krakowie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ATAL S.A.)
Zbigniew Juroszek, prezes Atal

W ramach przygotowywanych inwestycji najwięcej mieszkań Atal planuje wybudować w Warszawie i Krakowie.

Atal chce utrzymywać ofertę na poziomie 2,0-2,5 tys. lokali, poinformował prezes Zbigniew Juroszek. W najbliższych 2 latach spółka chce prowadzić równocześnie 12-17 projektów mieszkaniowych, wynika także z wypowiedzi prezesa.

_ Atal dynamicznie się rozwija, chcemy dalej zdobywać rynek _- powiedział Juroszek, cytowany w komunikacie.

W ramach przygotowywanych inwestycji najwięcej mieszkań Atal planuje wybudować w Warszawie i Krakowie.

_ Chcemy w najbliższych dwóch latach prowadzić jednocześnie po 4-5 projektów w Warszawie i Krakowie, 2-3 we Wrocławiu oraz po 1-2 w Katowicach i w Łodzi. Będą to kolejne etapy dotychczasowych inwestycji oraz przygotowywane nowe projekty _ - dodał Juroszek.

Aktualnie Atal prowadzi ok. 15 inwestycji na pięciu kluczowych rynkach mieszkaniowych w kraju: warszawskim, krakowskim, wrocławskim, łódzkim i katowickim. Powstanie na nich ponad 2 tys. mieszkań o powierzchni użytkowej ponad 135 tys. m2. Uwzględniając realizowane i planowane projekty spółka może wybudować łącznie ok. 425 tys. m2 PUM. Dotychczas Atal sprzedał mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej ponad 300 tys. m2 PUM, przypomina spółka.

Atal S.A. to firma deweloperska obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, biurowych i handlowo-magazynowych zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Założycielem i właścicielem firmy jest znany polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek. Firma w grudniu 2013 roku zadebiutowała na rynku Catalyst.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, business news, giełda, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prosto z firm, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz