Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek mieszkaniowy
04.04.2015 15:24

Atal sprzedał już w tym roku 315 mieszkań

W minionym miesiącu największą sprzedaż Atal odnotował w Krakowie. W małopolskich inwestycjach właścicieli znalazły 43 mieszkania, o 11 mieszkań więcej niż w lutym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ATAL S.A.)

Atal sprzedał 122 mieszkania w marcu w inwestycjach w całym kraju. Od początku roku spółka sprzedała 315 mieszkań, podano w komunikacie.

"W marcu w inwestycjach Atal S.A. sprzedanych zostały 122 mieszkania. Nabywców znalazło 19 lokali więcej niż w lutym, a tym samym jest to najlepszy wynik od początku roku. Dodatkowo rezerwacją zostało objętych 206 lokali. Od stycznia spółka odnotowuje wzrost sprzedaży, w całej Polsce od początku roku klienci zakupili już 315 mieszkań" - czytamy w komunikacie.

W minionym miesiącu największą sprzedaż Atal odnotował w Krakowie. W małopolskich inwestycjach właścicieli znalazły 43 mieszkania, tj. o 11 mieszkań więcej niż w lutym. Dodatkowo, kolejne 84 lokale zostały zarezerwowane. We Wrocławiu w marcu nabywców znalazły 34 lokale, a 81 zostało objętych rezerwacją. Rośnie również zainteresowanie mieszkaniami w łódzkich inwestycjach. W minionym miesiącu sprzedano tam 20 lokali. Szczególną popularnością w tym mieście cieszy się osiedle Nowe Polesie Apartamenty IIIB, gdzie nowi właściciele nabyli 12 mieszkań, podano również.

- Od początku 2015 roku sprzedaż mieszkań w inwestycjach Atal SA. intensywnie wzrasta - każdy miesiąc to wzrost o pond 10 mieszkań. Duże zainteresowanie naszymi projektami potwierdza słuszność przyjętej strategii biznesowej. Szczególnie cieszymy się z dobrego przyjęcia kolejnych nowych inwestycji we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie - powiedziała dyrektor ds. sprzedaży Ewelina Juroszek, cytowana w komunikacie.

Deweloper w marcu powiększył ofertę o nowe projekty. Do sprzedaży trafiło m.in. 159 mieszkań pierwszego etapu inwestycji Atal Towers we Wrocławiu. Według spółki, projekt cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących - niespełna miesiąc od wprowadzenia inwestycji do sprzedaży rezerwacją zostało objętych 37 mieszkań.

W marcu Atal wprowadził także na rynek kolejne etapy dwóch dobrze przyjętych inwestycji. Do sprzedaży trafiły 233 mieszkania drugiego etapu krakowskiego osiedla Bagry Park. Można również nabywać lokale w drugim etapie Oazy Wilanów, gdzie w sprzedaży znalazły się 162 mieszkania.

Atal SA to firma deweloperska obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, biurowych i handlowo-magazynowych zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Założycielem i właścicielem firmy jest znany polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek. Firma w grudniu 2013 roku zadebiutowała na rynku Catalyst.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: rynek mieszkaniowy, business news, giełda, wiadomości, strategie firm, wiadmomości, kraj, gospodarka, manager, strategie, prosto z firm, z rynku, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz