Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

BGK będzie bardziej elektroniczny. Dzięki aplikacji od Comarchu

0
Podziel się:

Wartość podpisanego kontraktu to 13,48 mln złotych brutto.

Agnieszka Piróg, Business Solution Manager w Comarch
Agnieszka Piróg, Business Solution Manager w Comarch (CA Consulting)

CA Consulting, spółka należąca do grupy Comarch, ma dostarczyć i wdrożyć w Banku Gospodarstwa Krajowego aplikację bankowości elektronicznej, a także świadczyć usług gwarancyjne i serwisowe. Wartość kontraktu to 13,48 mln zł brutto.

- _ Nowa bankowość będzie miała bogaty zakres funkcjonalny, od podstawowych modułów, pozwalających m.in. na zarządzanie rachunkami i płatnościami masowymi, po moduły wspierające zaawansowaną logikę biznesową, m.in. transakcje walutowe z zastosowaniem preferencyjnego kursu wymiany czy obsługę gotówkową _ - zdradza Agnieszka Piróg, Business Solution Manager w Comarch.

Barbara Kałdowska, zastępca dyrektora Departamentu Zarządzania Produktami, kierownik projektu w BGK zapewnia, że nowa bankowość jest jednym z projektów, strategi na lata 2014-2017. Jak zapewnia, nowe rozwiązanie będzie spełniało standardy rynkowe, a w przypadku niektórych funkcjonalności nawet je przewyższy.

Rozwiązanie Comarch Internet Banking przeznaczone jest zarówno dla średnich przedsiębiorstw, jak i klientów korporacyjnych. Zakres funkcjonalny systemu obejmuje platformę transakcyjną, platformę komunikacyjną, a także aplikację dla pracowników instytucji finansowych oferującą m.in. narzędzia dla administratora systemu.

Przed tygodniem spółka poinformowała, że podpisała umowę ramową z Centrum Projektów Informatycznych na zapewnienie specjalistów do realizacji zadań oraz utrzymania systemów teleinformatycznych. Wartość umowy ramowej to 31,97 mln zł brutto.

Czytaj więcej w Money.pl

business news
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)