Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
boś
10.04.2013 16:29

BOŚ ma nową ofertę. Razem z Mennicą

Jego klienci będą mogli inwestować w sztabki srebra, złote monety oraz brylanty.

Podziel się
Dodaj komentarz
(BOŚ Bank)

Bank Ochrony Środowiska rozszerza współpracę z Mennicą Polską. Dzięki nowej usłudze banku jego klienci będą mogli inwestować w sztabki srebra, złote monety oraz brylanty.

Oferowane Klientom BOŚ sztabki złota i monety bulionowe zwolnione są z podatku VAT, posiadają najwyższą próbę (tj. 999,9) oraz specjalną sygnaturę, właściwą dla Mennicy Polskiej. Sztabki o gramaturze powyżej 1 g. sprzedawane są ze specjalnym numerowanym certyfikatem autentyczności - przekazuje bank.

Z kolei sztabki srebra opatrzone są znakami światowych dostawców tego metalu. Warto też dodać, że należą oni do Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców. Na każdej sztabce wybita jest także informacja o jej masie, próbie srebra oraz oznaczenie zagranicznego dostawcy stanowiące potwierdzenie jej autentyczności.

Natomiast diamenty, które będzie można kupić za pośrednictwem banku charakteryzują się najszlachetniejszym szlifem, wyjątkową barwą i czystością. Do każdego z nich dołączony jest ponadto certyfikat potwierdzający autentyczność oraz zawierający informacje o głównych cechach: masie, czystości, barwie i szlifie.

- _ Rozszerzenie oferty sklepu przygotowanego z Mennicą Polską, to dla BOŚ Banku element nowego podejścia do oferowania produktów oszczędnościowych i oszczędnościowo-inwestycyjnych _ - mówi Jacek Pomorski, Dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych BOŚ Banku.- _ Pracujemy także i nad innymi rozwiązaniami ułatwiającymi zarządzanie nadwyżkami finansowymi. Mam tu na myśli rozmaite klasy aktywów nabywane przez Klientów w jednym miejscu, w sposób maksymalnie prosty, szybki i oparty o intuicyjne rozwiązania internetowe. Metale i kamienie szlachetne to tylko jeden z pomysłów na zróżnicowanie metod inwestowania, które będziemy rozwijać. _

Bank Ochrony Środowiska na rynku jest już 22 lata. Jego głównym, akcjonariuszem jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Oferuje preferencyjne kredyty na przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska i zarazem wspierające rozwój biznesu. Jego zeszłoroczny jednostkowy przychód wyniósł 897 milionów złotych. W 2011 roku kwota była podobna i wyniosła prawie 825 milionów złotych.

Czytaj więcej w Money.pl
KRUK skupuje długi na potęgę. Cztery razy więcej Grupa KRUK dynamicznie zaczęła pierwszy kwartał.
INVESTcon Group skupuje swoje akcje. Cel: 6 milionów Firma skupiła kolejną partię. Tym razem 1500 sztuk
W Dębicy spór zbiorowy. Związki milczą, zarząd myśli Zarząd przekonuje, że dołoży wszelkich starań w celu rozwiązania sporu w sposób gwarantujący dalszy trwały rozwój Spółki.
Tagi: boś, business news, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prosto z firm, banki
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz