Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Budowa Park Avenue Apartments skończy się za rok

0
Podziel się:

Średnia cena za 1 m2 apartamentu wynosi ok. 15 tysięcy złotych.

Piotr Gromniak, prezes Echo Investment
Piotr Gromniak, prezes Echo Investment (Patryk Ptak/REPORTER)

Echo Investment planuje ukończyć budowę Park Avenue Apartments w Krakowie na Starych Dębnikach latem 2016 r. Oddanie budynków w stanie surowym planowane jest na drugą połowę maja. Średnia cena za 1 m2 apartamentu wynosi ok. 15 tysięcy złotych.

"Kameralny kompleks apartamentowy, który powstaje u zbiegu ulic Czarodziejskiej i Tynieckiej, składać się będzie z siedmiu trzypiętrowych budynków. Każdy z nich pomieści od 5 do 11 apartamentów o powierzchniach od 70 do 200 m2. Łącznie w ramach inwestycji realizowanej przez Echo Investment S.A. oddane zostaną 53 apartamenty" - czytamy w komunikacie.

Projekt architektoniczny przygotowuje krakowska pracownia GPP Grupa Projektowa.

Prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczęły się na początku października 2014 roku i przebiegają zgodnie z harmonogramem. Wykonawca ukończył już podziemne kondygnacje wszystkich siedmiu segmentów. Obecnie dobiega końca uzbrajanie terenu w przyłącza kanalizacji sanitarnej i wodociągowej, podano.

Echo Investment jednocześnie prowadzi sprzedaż apartamentów. Średnia cena za 1 m2 wynosi ok. 15 000 zł.

Notowania tygodniowe Echo Investment

"Dostrzegamy bardzo duże zapotrzebowanie na nowoczesne apartamenty w Krakowie. Projekt na Starych Dębnikach to już kolejny, który realizujemy na terenie tego miasta. Kraków zasługuje na najwyższej jakości inwestycje charakteryzujące się niebanalną architekturą" - powiedział kierownik biura sprzedaży Echo Investment w Krakowie Jakub Tamborowski, cytowany w komunikacie.

Echo Investment zrealizowało ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 mln m2. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie. Działa budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

budownictwo
nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)