Notowania

cbre
23.07.2013 12:03

CBRE ma nowego dyrektora na Europę Wschodnią

Będzie odpowiedzialny za rynki na Węgrzech, w Słowenii, Serbii, Chorwacji i Bośni i Hercegowinie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(cbre)
Tim o'Sullivan

Tim O'Sullivan został mianowany dyrektorem działu rynków kapitałowych na Europę Południowo-Wschodnią w CBRE. Będzie odpowiedzialny za rynki na Węgrzech, w Słowenii, Serbii, Chorwacji i Bośni i Hercegowinie.

Od 2012 roku CBRE, międzynarodowa firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, odniósł kilka znaczących sukcesów w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej. Między innymi sprzedał powierzchnie magazynowe takich firm, jak Nokia, TDK i UniCredi, kupił też park technologiczny Info Park E w Budapeszcie. W Polsce sprzedał natomiast trzy warszawskie biurowce: Senator, Green Corner i New City.

Tim O'Sullivan będzie pilnował interesów CBRE w Europie Środkowo-Wschodniej z biura w Budapeszcie, gdzie pracuje od czterech lat. Wcześniej był tam dyrektorem działem rynków kapitałowych na Węgrzech.

- _ Ten awans jest częścią stałej strategii CBRE inwestowania w zespół transakcyjny i brokerski w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej. Ponieważ rośnie liczba krajów, a także liczba miast regionalnych budzących zainteresowanie inwestycyjne, pożądana jest ekspercka wiedza i jednoczesny dostęp do wielu rynków w regionie - _komentuje promocję O'Sullivana jego przełożony, Mike Atwell.

CBRE zatrudnia około 37 tysięcy pracowników w ponad 300 biurach na całym świecie. Jest także jedną z 500 wiodących firm na świecie według rankingów magazynu _ Fortune _ i agencji ratingowej Standard & Poor's.

Czytaj więcej w Money.pl
Rusza wielka wyprzedaż na kolei Do sprzedaży wyznaczono między innymi nieruchomości w Warszawie i Jachrance.
Wartość tych transakcji sięgnie 2,5 mld euro Największą transakcją na rynku nieruchomości będzie w tym roku, sprzedaż budynku biurowego Senator w Warszawie za 120 mln euro.
Można tam kupić 50 opuszczonych wsi Pracownicy biur nieruchomości zapewniają, że jest to dobra lokata pieniędzy, bo za kilka lat znów zaczną rosnąć ceny działek i domów.
Tagi: cbre, business news, wiadmomości, gospodarka, manager, prosto z firm
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz