Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CI Games sprzedał już prawie 1 mln egzemplarzy gry Lords of the Fallen

0
Podziel się:

CI Games nie ma praktycznie zadłużenia, a na koniec pierwszego kwartału dysponowała środkami pieniężnymi w wysokości 15,86 mln zł.

Marek Tymiński, prezes CI Games
Marek Tymiński, prezes CI Games (CI Games)
bEJUXYnF

CI Games notuje sprzedaż gry "Lords of the Fallen" zbliżającą się do poziomu 1 mln egzemplarzy.

- Firma wypracowała w pierwszym kwartale znaczące, pozytywne przepływy finansowe dzięki wynikom sprzedaży tej gry, co daje duży komfort w realizacji kolejnych projektów: mobilnej wersji "Lords of the Fallen" oraz trzeciej części serii "Sniper: Ghost Warrior" - poinformował prezes Marek Tymiński.

Obecnie CI Games nie ma praktycznie zadłużenia, a na koniec pierwszego kwartału dysponowała środkami pieniężnymi w wysokości 15,86 mln zł.

bEJUXYnH

Kurs akcji CI Games w ostatnich trzech miesiącach

Przepływy netto z działalności operacyjnej CI Games w pierwszym kwartale wyniosły aż 9,92 mln zł, choć od premiery "Lords of the Fallen" minęło już kilka miesięcy. Dla porównania, przed rokiem, w analogicznym okresie, przepływy wyniosły 2,38 mln zł.

- Dobre wyniki to w dużej mierze zasługa utrzymującej się popularności gry "Lords of the Fallen", której sprzedaż zbliża się do poziomu 1 mln egzemplarzy, oraz spływania należności od partnerów handlowych za poprzednie okresy. Przychody CI Games w pierwszym kwartale wyniosły 3,96 mln zł. Zysk netto był znacznie niższy i wyniósł 34 tys. zł - co jest efektem m.in. amortyzacji kosztów zrealizowanych projektów - czytamy w komunikacie.

Już w połowie czerwca CI Games zaprezentuje na targach E3 grę "Sniper 3: Ghost Warrior. Będzie to początek kampanii marketingowej najnowszej części serii, której poprzednie części sprzedały się już w 5,6 mln egz. na całym świecie. Premiera Snipera 3 jest zaplanowana na przyszły rok, ale jeszcze w tym gracze otrzymają do rąk mobilną wersję "Lords of the Fallen".

bEJUXYoi
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)