Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CI Games wierzy w tę grę. Zmienia datę premiery

0
Podziel się:

- Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze - mówi Marek Tymiński, prezes zarządu.

Marek Tymiński, prezes zarządu CI Games SA
Marek Tymiński, prezes zarządu CI Games SA (CI Games)
bEUmjIjp

Lords of the Fallen pojawi się w polskich sklepach wcześniej - 28 października 2014 roku. -_ Zdecydowaliśmy się przyśpieszyć premierę o kilka dni, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską. Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze _ - powiedział Marek Tymiński, prezes zarządu CI Games SA.

- _ Patrząc na rosnące zainteresowanie nie tylko dystrybutorów, ale przede wszystkim graczy, wierzymy, że nasz najnowszy tytuł odniesie duży sukces i stanie się kamieniem milowym w rozwoju CI Games _ - dodaje Marek Tymiński.

Czytaj więcej [ ( http://static1.money.pl/i/h/75/nm319563.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/spolka-dnia/artykul/premiera;lords;of;the;fallen;to;od;niej;zaleza;zyski;ci;games;wywiad,131,0,1626499.html) *Od tej premiery zależą zyski CI Games [WYWIAD] * O wartym ponad 40 milionów złotych projekcie rozmawiamy z prezesem Markiem Tymińskim.

bEUmjIjr

W rozmowie z Money.pl prezes zarządu nie chciał powiedzieć na jaką sprzedaż liczy. - _ CI Games nie podaje prognoz dotyczących sprzedaży. Jest na to zbyt wcześnie - powiedział . _

_ - Będziemy na ten temat wiedzieli więcej w okolicach samej premiery. _ _ Do wyjścia na plus potrzebujemy sprzedaży powyżej 500 tysięcy egzemplarzy. O tę liczbę jestem dość spokojny. _ Budżet gry to ponad 40 milionów złotych.

Znane są ceny wersji gry na wszystkie platformy. Posiadacze konsol Xbox One oraz PlayStation 4 będą mogli kupić Lords of the Fallen w cenie 219 zł, a użytkownicy komputerów PC zapłacą za podstawową wersję 119 zł.

Akcje CI Games SA w ostatnim roku

bEUmjIjx

Lords of the Fallen to gra typu Action RPG osadzona w stworzonym przez CI Games, nowym uniwersum. Gracze wcielą się w Harkyna, który gdy upadły bóg wysyła swoją demoniczną armię pod wodzą potężnych Lordów aby zniszczyć ludzkość, jako jedyny podejmuje się jej ocalenia.

Czytaj więcej w Money.pl

bEUmjIjS
business news
giełda
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)