Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
30.03.2015 09:17

CI Games wypowiedziało umowę z producentem gry "Lord of the Fallen"

Spółka podała także, że kontynuuje prace nad kolejnymi wersjami gry.

Podziel się
Dodaj komentarz
(CI Games)
Marek Tymiński, prezes CI Games

CI Games złożyło spółce Deck13 Interactive GmbH oświadczenie o wypowiedzeniu umowy zawartej w 2011 roku, podała spółka. Przedmiotem umowy z Deck13 była produkcja gry "Lords of the Fallen".

"Przyczyną wypowiedzenia umowy jest nienależyte wykonanie umowy przez Deck13" - czytamy w komunikacie.

Spółka podała, że kontynuuje prace nad kolejnymi wersjami gry "Lords of the Fallen" na konsole nowej generacji i na urządzenia mobilne, korzystając z pracy zarówno bezpośrednich pracowników i współpracowników spółki znajdujących się w strukturze organizacyjnej emitenta, jak i ze współpracy z zewnętrznymi partnerami spółki.

"W ocenie zarządu spółki, rozwiązanie umowy nie wpłynie negatywnie na wyniki spółki w roku 2015 i w latach kolejnych" - czytamy w komunikacie.

CI Games odnotował 2,08 mln zł skonsolidowanego zysku netto w 2014 r. przy przychodach ze sprzedaży na poziomie 109,02 mln zł. CI Games, dawniej City Interactive, to producent i dystrybutor gier komputerowych.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, cci, business news, giełda, wiadomości, gospodarka, manager, prosto z firm, czołówki, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz