Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CI Games zapowiada trzecią część Snajpera

0
Podziel się:

- W USA sami zajmiemy się dystrybucją. Daje to potencjał do zwiększania marży - mówi Marek Tymiński, prezes CI Games.

CI Games zapowiada trzecią część Snajpera
(CI Games)

CI Games dąży do wypuszczenia na rynek trzeciej części "Snajper: Ghost Warrior" za rok, poinformował prezes Marek Tymiński.

- Premiera 'Snajpera 3' ma się odbyć za rok. Dokładnej daty, przynajmniej na razie, nie podajemy. Jako główny akcjonariusz CI Games cieszę się, że pracujemy nad projektem ambitnym, który wymaga kreatywnego wkładu. Spodziewam się, że walory artystyczne tej gry będą docenione, a jednocześnie ma ona potencjał do dużej popularności pod względem wielkości sprzedaży. Chcemy być dumni z naszych gier. Z odbioru na targach E3 uważam, że byliśmy tam jedną z największych pozytywnych niespodzianek - powiedział Tymiński dziennikarzom podczas prezentacji "Snajpera 3".

Budżet podobny

Według jego słów, budżet produkcji będzie zbliżony do budżetu "Lords of The Fallen". Co do budżetu marketingowego - ostateczne decyzje zapadną tuż przed premierą, aby jego wielkość była jak najbardziej dopasowana do poziomu sprzedaży. Ponadto akcja marketingowa będzie wspierana przez dystrybutorów gry.

- W USA sami zajmiemy się dystrybucją. Daje to potencjał do zwiększania marży. Mamy nowego, doświadczonego w branży człowieka, który jest odpowiedzialny za ten kluczowy region. Przypominam że już wcześniej prowadziliśmy dystrybucję gier samodzielnie, a teraz podejdziemy do tego z większą siłą - dodał prezes CI Games.

Wskazał, że istotną rolę może odgrywać sprzedaż cyfrowa. Finansowanie produkcji będzie odbywać się ze środków własnych, firma ma również do dyspozycji linię kredytową.

Tymiński dodał również, że produkcja mobilnej wersji Lords of the Fallen idzie zgodnie z planem. Określił ją jako "duży mobilny projekt z istotnym potencjałem". CI Games, dawniej City Interactive, to producent i dystrybutor gier komputerowych.

business news
giełda
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)