Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polskie firmy
17.05.2015 11:10

Coccodrillo ubiera dzieci na czterech kontynentach

Sieć polskich sklepów z ubrankami dla dzieci Coccodrillo powiększyła się za granicą o dziewięć placówek i liczy obecnie 156 sklepów. W Polsce urosła o 29 sklepów do 217 punktów - podaje firma. Rodzice mogą obecnie ubierać swoje pociechy w sieci Coccodrillo na czterech kontynentach, w tym między innymi w takich krajach jak Arabia Saudyjska, Chiny oraz Brazylia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(coccodrillo.pl)

Polska firma Coccodrillo powiększyła się za granicą o dziewięć placówek i liczy obecnie 156 sklepów. Teraz w ubranka rodem z naszego kraju mogą swoje dzieci ubierać rodzice z Arabii Saudyjskiej, Chin czy Brazylii.

W sumie cała sieć sprzedaży na koniec pierwszego kwartału liczyła 373 placówki wobec 335 przed rokiem. Większa sieć to większe przychody finansowe. Od stycznia do końca marca wzrosły o ponad 5 proc. do prawie 40 mln zł.

Marka Coccodrillo należy do grupy CDRL, która zajmuje się przede wszystkim projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją ubranek dla dzieci i młodzieży. W ofercie sklepów są też buty dziecięce własnej produkcji oraz kupowane od innych dostawców, a także zabawki i akcesoria już tylko innych producentów.

Czytaj więcej w Money.pl
Dane w wielkim mieście Według badań Frost & Sullivan rozwiązania oparte na technologii Big Data będą stanowić kluczowe wsparcie dla miast w zakresie redukcji korków na drogach, optymalizacji zarządzania ruchem ulicznym czy implementacji rozwiązań dla inteligentnych miast. Szczególne znaczenie będzie odgrywać odpowiednia analiza i interpretacja danych pozyskanych w czasie rzeczywistym. W Europie liczba beneficjentów tych systemów osiągnie 10,2 miliona do 2021 roku, co stanowi pięciokrotny wzrost w stosunku do lat ubiegłych.
300 zł na dziecko? Tak powstaną przedszkola Rząd ma nowy pomysł na zadbanie o najmłodszych i demografię.
Większa strata właściciela Reserved Rosja to największy rynek eksportowy LPP. Spółka nie zwalnia jednak tempa rozwoju na Bliskim Wchodzie, gdzie otwarto nowy sklep.
Tagi: polskie firmy, business news, giełda, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prosto z firm, gospodarka polska, najważniejsze, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz