Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Comarch ma finansowanie inwestycji biurowej w Łodzi

0
Podziel się:

Wysokość kredytu to maksymalnie 38,8 mln zł. Okres kredytowania trwa do 28 czerwca 2030 r.

Janusz Filipiak, prezes Comarch
Janusz Filipiak, prezes Comarch (Comarch)
bEISwiLF

Bonus Development, spółka zależna Comarchu, zawarła z bankiem Pekao umowę kredytu budowlano-inwestycyjnego na finansowanie i refinansowanie nie więcej niż 90 proc. kwoty kosztów netto inwestycji, związanych z przebudową budynku pofabrycznego oraz budową przyległego budynku biurowego w Łodzi. Wysokość kredytu to maksymalnie 38,8 mln zł, podała spółka.

Kredyt zostanie udostępniony w euro, okres kredytowania trwa do 28 czerwca 2030 r., oprocentowanie kredytu oparte jest na stopie zmiennej. Uruchomienie kredytu powinno nastąpić do 28 czerwca 2017 roku, podano w komunikacie.

W połowie czerwca Comarch poinformował, że Bonus Development zleciła firmie Skanska realizację budynku biurowego wraz z przebudową i zmianą sposobu użytkowania przyległego budynku pofabrycznego zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Jaracza 76/78 za 38,8 mln zł netto.

bEISwiLH

Notowania tygodniowe akcji Comarch

Comarch S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 038 mln zł w 2014 r.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bEISwiMi
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)