Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Comarch poszerzył współpracę z bankiem z Dominikany

0
Podziel się:

Projekt polegał na wymianie istniejącej platformy lojalnościowej.

Janusz Filipiak, prezes Comarch
Janusz Filipiak, prezes Comarch (Comarch)
bEUlUFrF

Krakowska spółka Comarch wdrożyła rozwiązanie lojalnościowe _ Comarch Loyalty Management _ dla Banco Popular Dominicano, jednego z największych banków Republiki Dominikany. Firma nie może ujawnić wartości umowy.

Projekt polegał na wymianie istniejącej platformy lojalnościowej. Nowy system umożliwia naliczanie punktów za dokonywane transakcje oraz wymianę ich na nagrody, takie jak bilety lotnicze, hotele lub wypożyczalnie samochodów.

_ - Nasz klient miał bardzo wysokie wymagania odnośnie nowego programu lojalnościowego. Nasz system oferuje uniwersalne funkcjonalności potrzebne do budowy nowoczesnego programu - _mówi cytowany w komunikacie prasowym Darius Ner, prezes Comarch Inc.

bEUlUFrH

Podpisanie nowej umowy z Banco Popular Dominicano to kolejny krok w rozwoju firmy na rynkach Ameryki Łacińskiej. Firma działa tam od lat i wśród klientów w tym regionie są brazylijskie linie lotnicze Azul oraz operatorzy telekomunikacyjni i dostawcy telewizji kablowej: Belize Telemedia Limited, panamski Cable Onda i meksykański CableCom, podaje spółka.

Spółka zapowiada dalszy rozwój w tej części świata. _ - Jest parę tematów o których rozmawiamy. Region ma duży potencjał, nie tylko w obszarze rozwiązań lojalnościowych, ale także innych projektów z portfolio Comarch - _ powiedział Money.pl Darius Ner.

Banco Popular Dominicano to największa prywatna instytucja finansowa (pod względem aktywów) w Republice Dominikany i drugim największym w kraju bankiem komercyjnym z 33 procentowym udziałem rynkowym w łącznej wielkości aktywów. To również największy wydawca kart kredytowych i debetowych w kraju.

_ - Jeden z modeli prowadzenia biznesu przez Comarch to sprawdzenie się podczas wdrożenia rozwiązania w spółce-córce międzynarodowej korporacji, potem na bazie tego, że mamy dobre rozwiązanie, przejście na przykład do centrali i wdrożenie tego rozwiązania w innych krajach - _ mówi nam Janusz Filipiak, założyciel i prezes Comarch.

bEUlUFrN

Czytaj więcej w Money.pl

bEUlUFsi
business news
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)