Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Commerson nowym graczem na rynku nieruchomości

0
Podziel się:

W tym roku planuje pośrednictwo w wynajmie około 9 000 mkw w Polsce.

Commerson nowym graczem na rynku nieruchomości
(Commerson)

Grupa Emmerson S.A., działająca na rynku nieruchomości od 1994 r., stworzyła nową markę – Commerson, wyspecjalizowanej w obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych. Commerson oferuje doradztwo i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, wspierając nie tylko poszukiwanie lokalizacji, ale cały proces wynajmu, sprzedaży, negocjacji i adaptacji przestrzeni.

Nowy podmiot korzystać będzie z doświadczenia oraz wsparcia ponad trzystuosobowej, kadry specjalistów Grupy Emmerson.

Na czele Zarządu Commerson stanął Nigel John Wade (na zdjęciu), ekspert w sektorze nieruchomości komercyjnych, działający na polskim rynku od 1993 r.

_ - Commerson to nowa marka na rynku, ale stoi za nią doświadczony zespół i akredytacje międzynarodowych organizacji. Stawiamy na ludzi z wyjątkową wiedzą - jako dyrektor zarządzający dołączył do nas Bartosz Budnicki, który wnosi do Commerson unikalne doświadczenie administrowania nieruchomościami światowych korporacji, a więc praktyczną znajomość potrzeb naszych klientów - _ mówi Nigel Wade.

_ - Z takim know-how i znajomością różnych aspektów branży możemy zapewnić najwyższą jakość usług i wsparcie na wszystkich etapach procesu wynajmu czy zakupu. To, co nas wyróżnia to wyjście poza tradycyjne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i pełne zrozumienie biznesowych potrzeb, niezależnie od ich skali. Naszą ambicją są oczywiście pierwsze transakcje na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. W tym roku planujemy pośrednictwo w wynajmie ok. 9 000 mkw - _dodaje.

Commerson to zespół 15 doradców i wsparcie specjalistów z Grupy Emmerson: licencjonowanych pośredników, rzeczoznawców, zarządców nieruchomości, analityków rynku, działających na terenie całej Polski.

Zniesienie obowiązku posiadania licencji pośrednictwa stworzyło ryzyko obniżenia jakości usług na rynku nieruchomości, zwiększając zapotrzebowanie na inne formy autoryzacji. Commerson, w trosce o zapewnienie jasno określonych standardów i transparentności poddaje swoje usługi weryfikacji zewnętrznych instytucji, takich jak Corporate Facility Advisors International (CORFAC) i Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Członkostwo w tych organizacjach nie tylko nobilituje, ale też zobowiązuje do utrzymania najwyższej jakości obsługi i etyki zawodowej.

Nigel Wade, pPrezes Zarządu Emmerson Commercial Sp. z o.o., został też członkiem Zarządu RICS Polska.

The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) jest światową organizacją zrzeszającą profesjonalistów związanych z branżą nieruchomości i budownictwa. To instytucja promująca rozwój kwalifikacji zawodowych, utrzymywanie najwyższych standardów oraz rygorystyczne przestrzeganie kodeksu etycznego. Na świecie RICS zrzesza blisko 100 000 specjalistów, którzy czuwają nad ulepszaniem i przestrzeganiem standardów na lokalnych rynkach.

Od niedawna Nigel Wade należy również do SIOR (The Society of Industrial and Office Realtors), innej światowej organizacji zrzeszającej ponad 3000 specjalistów z 34 krajów.

Czytaj więcej w Money.pl

business news
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)