Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
cyfrowy polsat
19.01.2015 13:43

Cyfrowy Polsat wyemituje obligacje. Jest decyzja

Akcjonariusze grupy zdecydowali o programie emisji obligacji do kwoty 1 mld zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Adam Guz/Reporter)
Zygmunt Solorz-Żak, prezes Cyfrowego Polsatu.

Akcjonariusze Cyfrowego Polsatu zdecydowali o programie emisji obligacji do kwoty 1 mld zł. Taka decyzja zapadłą na walnym zgromadzeniu_ . __ _

_ Walne Zgromadzenie spółki niniejszym wyraża zgodę na przeprowadzenie (...) emisji obligacji o łącznej wartości nominalnej nie przekraczającej kwoty 1.000.000.000 zł w ramach programu emisji obligacji w okresie od dnia podjęcia niniejszej uchwały do dnia 15 lipca 2015 r. (...). Termin wykupu obligacji nie może przypadać później niż osiem lat od dnia ich emisji, nie później jednak niż w dniu 31 grudnia 2022 roku _ – czytamy w uchwale.

Wśród warunków wskazano m.in. że obligacje mogą być emitowane jako obligacje imienne albo obligacje na okaziciela, mogą być emitowane w trybie oferty publicznej lub poprzez proponowanie nabycia nie stanowiące oferty publicznej, na rynku krajowym lub zagranicznym, mogą być emitowane jako obligacje niezabezpieczone albo zabezpieczone, mogą nie mieć formy dokumentu; mogą być oprocentowane lub emitowane z dyskontem.

Zobacz akcje Cyfrowego Polsatu z ostatnich trzech miesięcy:

Polkomtel i Cyfrowy Polsat to zintegrowana grupa medialno-telekomunikacyjna kontrolowana przez Zygmunta Solorza Żaka.

Cyfrowy Polsat to grupa medialna w Polsce, którą tworzą spółki: Cyfrowy Polsat - największa w Polsce i czwarta co do wielkości w Europie platforma satelitarna, Telewizja Polsat - pierwszy polski nadawca komercyjny oferujący 25 kanałów telewizyjnych oraz Redefine - twórca serwisu IPLA, lidera na rynku wideo online z ok. 3,9 mln użytkowników.

Kanały te generują oglądalność na poziomie ponad 23 proc. Platforma Cyfrowy Polsat posiada ponad 3,5 mln abonentów. Zapewnia dostęp do ponad 140 kanałów polskojęzycznych, ponad 40 kanałów HD oraz nowoczesnych usług PPV, VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa, Catch-up TV, TV online. Oferuje usługę TV Mobilna w technologii DVB-T. Platforma posiada własną fabrykę dekoderów. Świadczy usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu w bezprzewodowych technologiach LTE i HSPA+. Od maja 2008 r. Cyfrowy Polsat jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: cyfrowy polsat, business news, wiadmomości, gospodarka, prosto z firm
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz