Notowania

czerwona torebka
16.12.2013 11:32

Czerwona Torebka chce zająć miejsce Lidla

Dyskont Czerwona Torebka ma sprzedawać produkty markowe w niskich, hurtowych cenach. Pierwszy sklep stanie w Szczecinie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Supernak)

Sieć Czerwona Torebka nie zwalnia tempa. Po przejęciu sklepu internetowego Merlin.pl firma przygotowuje się do nowych inwestycji. W związku z tym, że Biedronka i Lidl coraz bardziej upodabniają się do supermarketów, władze sieci chcą szybko wypełnić niszę i zapowiadają ekspansję nowej sieci dyskontów na terenie całego kraju.

- _ Jeden z pierwszych Dyskontów Czerwona Torebka zostanie otwarty w tym roku w galerii Marcredo _ Center w Szczecinie - powiedziała portalowi Money.pl Lidia Mączyńska, rzeczniczka prasowa spółki. - _ Ze względu na fakt, że przygotowujemy się do uruchomienia pierwszych pilotażowych placówek nie podajemy informacji na temat planów ekspansji. O pozostałych lokalizacjach będziemy informować systematycznie, kiedy obiekty będą gotowe - dodała rzeczniczka. _

Dyskont Czerwona Torebka ma sprzedawać produkty markowe w niskich, hurtowych cenach.W ofercie znajdą się produkty znanych i rozpoznawalnych marek pochodzące od kluczowych producentów na polskim rynku.

Powierzchnia sali sprzedaży sklepów będzie miała przynajmniej 600 mkw., największe placówki nawet 1200 mkw. Sklepy będą powstawały w miejscowościach o populacji co najmniej 10 tysięcy mieszkańców, w lokalizacji o dużym potencjale handlowym.

Dyskonty Czerwona Torebka to nowy pomysł Grupy Handlowej Czerwona Torebka. Spółka posiada również sieć sklepów Małpka Express oraz sklep internetowy Merlin.pl.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: czerwona torebka, business news, wiadmomości, gospodarka, prosto z firm
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz