Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dostawa tysiąca kilometrów rur. Izostal i Stalprofil mają umowę życia

0
Podziel się:

Izostal i Stalprofil zawarło z Gaz-System umowę na dostawy rur za 1,84 mld zł w ciągu czterech lat.

Dostawa tysiąca kilometrów rur. Izostal i Stalprofil mają umowę życia

Konsorcjum Izostal i Stalprofil zawarło z Operatorem Gazociągów Przesyłowych Gaz-System umowę ramową na dostawy rur w ramach dwóch zadań inwestycyjnych, podał Izostal. Łączne wynagrodzenie nie przekroczy 1,84 mld zł.

"Zawarta umowa określa warunki udzielania i realizacji umów częściowych, jakie mogą zostać zawarte przez zamawiającego ze spółką jako jednym z wykonawców w trakcie obowiązywania umowy ramowej. Umowa ramowa przewiduje dostawy rur o długości całkowitej około 1057 km dla zadań inwestycyjnych realizowanych przez O.G.P. Gaz-System" - czytamy w komunikacie.

Umowa ramowa została zawarta na 4 lata od dnia podpisania przez obie strony. "Łączne wynagrodzenie na realizację umów częściowych w ramach umowy ramowej nie będzie wyższe niż 1 839 280 858 zł netto" - podano także.

Notowania tygodniowe Izostalu i Stalprofilu

Izostal jest jednym z wiodących dostawców rur dla sektora gazowniczego w Polsce i pozostałych krajach Europy Środkowo - Wschodniej.

Stalprofil jest jednym z największych dystrybutorów stali w Polsce, oferującym wyroby hutnicze w sprzedaży krajowej i zagranicznej. Skonsolidowane przychody spółki sięgnęły 740 mln zł w 2014 r.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)