Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ekstraklasa ma nowego oficjalnego partnera

0
Podziel się:

Kontrakt, który właśnie podpisano, daje firmie prawo do posługiwania się tytułem i znakiem Oficjalnego Partnera Ekstraklasy w działalności marketingowej na wszystkich obszarach.

Bogusław Biszof, prezes zarządu Ekstraklasa S.A.
Bogusław Biszof, prezes zarządu Ekstraklasa S.A. (fot. Ekstraklasa S.A)
bFgkjgBN

-_ Umowa z Manta S.A. to kolejny ogłoszony w tym roku przez Ekstraklasę S.A. kontrakt komercyjny. Jestem przekonany, że tytuł Oficjalnego Partnera Ekstraklasy wzmacnia wartość marki _ – mówi Bogusław Biszof, prezes zarządu Ekstraklasa S.A.

Kontrakt został podpisany do końca sezonu. Prawo do używania znaku i tytułu Oficjalnego Partnera Ekstraklasy obejmuje możliwość lokowania go m.in. na produktach, opakowaniach, aplikacjach elektronicznych czy kampaniach marketingowych.

Ekstraklasa S.A. jest spółką akcyjną - jej akcjonariusze to 16 Klubów biorących udział w rozgrywkach Ekstraklasy oraz Polski Związek Piłki Nożnej. Poza zarządzaniem rozgrywkami spółka powołana została do realizacji dwóch celów: sprzedaży praw mediowych oraz scentralizowanych praw marketingowych.

bFgkjgBP

Z kolei Manta działa na rynku od 16 lat, początkowo jedynie na rynku odtwarzaczy DVD. Następnie przeniosła uwagę na produkcję dekoderów DVD-T oraz tabletów. W 2013 roku wkroczyła również na rynek smartfonów. Dziś zajmuje się także produkcją kamer sportowych, wideorejestratorów oraz dekoderów i telewizorów. Pod koniec ubiegłego roku szef spółki zadeklarował, że w ciągu 3 lat firma zainwestuje 10 mln złw rozwój nowych produktów i oprogramowania.

Manta jest również oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. - _ Wspieranie polskiego sportu, a w szczególności piłki nożnej, od zawsze było dla nas istotnym elementem naszej działalności. Nawiązanie współpracy z Ekstraklasą jest naturalnym kolejnym krokiem na tej drodze i cieszę się, że dzisiaj możemy ogłosić połączenie naszych sił _ - tłumaczy Bogdan Wiciński, prezes Manta S.A.

Spółka od dwóch lat przygotowuje się do wejścia na warszawski parkiet. Debiut zaplanowany jest na ten rok. - _ Będziemy chcieli przeprowadzić emisję podwyższającą kapitał Manty, nie potrzebuję bowiem sprzedawać udziałów, nie potrzebuję pieniędzy - pozyskane środki zostaną przeznaczone na dalszy rozwój firmy - _przekonywał Wiciński podczas uroczystości podpisywania umowy z PZPN w 2012 roku.
Czytaj więcej w Money.pl

bFgkjgCq
business news
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)