Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budowa
11.05.2013 07:01

Erbud rozbuduje Centrum Kliniczne we Wrocławiu

Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach projektu: „Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu – Przylądek Nadziei "

Podziel się
Dodaj komentarz

Wygrany przetarg przewiduje że w ciągu 23 miesięcy w Centrum Klinicznym Uniwersytetu Medycznego spółka wybuduje Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej - _ Wygraliśmy bez odwołań, rzec by można za pierwszym podejściem - _ informuje dyrektor finansowa Erbud S.A. Inwestycja jest warta 51,5 mln zł.

Sytuacja w branży budowlanej nie jest łatwa, jednak z realizacją projektu nie powinno być żadnych problemów, przekonuje Agnieszka Głowacka dyrektor do spraw finansów Erbud S.A – _ To jest dwunasty szpital, który będziemy realizować jako generalny wykonawca. Odpowiedzialny za niego jest nasz rzeszowski oddział, który „zjadł zęby" na takich obiektach jak szpitale. Wszystkie realizacje zakończyły się sukcesem i w terminie wierze, że teraz też tak będzie. _

_ _

Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach projektu: „Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu – Przylądek Nadziei – Rozbudowa Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu o nowy blok Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej".

W ramach podpisanej umowy Erbud SA zrealizuje projekt wykonawczy oraz rozbuduje Centrum Kliniczne o Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej wraz z zagospodarowaniem terenu.

Klinika poszerzy zakres usług, z których korzystają pacjenci Centrum Klinicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Do ich dyspozycji oddana zostanie Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej o powierzchni 12,9 tys. m2. Prace zakończone zostaną w II kwartale 2015 roku.

Inwestycja jest warta 51,5 mln zł. Czy zagwarantuje bezproblemowy jej przebieg i zyski dla akcjonariuszy? -_ Nie startujemy w przetargach gdy wiemy, że nasze ceny nie będą w pierwszej piątce. Nie sztuką jest wygrać przetarg, przy kryterium najniższej ceny sztuką jest potem projekt zrealizować z satysfakcjonującym zyskiem. Te 51, 5 mln gwarantuje nam satysfakcjonujące zyski - _przekonuje Agnieszka Głowacka.

Czytaj więcej w Money.pl
Rafako i Mostostal wybudują blok elektrowni w Jaworznie KIO oddaliła odwołania przegranych w przetargu na blok w Jaworznie. - _ Inwestycja będzie mieć pozytywny wpływ na całą branżę budowlaną _ - uważa szef resortu skarbu.
Dokończą najważniejszą inwestycję na Śląsku Budowa centrum, które miało być gotowe wiosną tego roku, to jedna ze sztandarowych inwestycji realizowanych w Katowicach.
Erbud wybuduje biurowiec w Warszawie Kontrakt o wartości 19,1 mln złotych netto zostanie zrealizowany do końca maja 2014 roku.
Tagi: budowa, business news, prosto z firm
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz