Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Eurocentrum Office Complex: Budynek Delta został zwieńczony wiechą

0
Podziel się:
Marcin Juszczyk, członek zarządu Capital Park
Marcin Juszczyk, członek zarządu Capital Park (materiały prasowe)
bEISxKFx

Capital Park spodziewa się, że uzyska pozwolenie na użytkowanie budynku Delta w ramach Eurocentrum Office Complex w Warszawie pod koniec bieżącego roku. Budynek Delta o powierzchni 27 tys. m2 został zwieńczony wiechą zgodnie z harmonogramem, poinformowała szef Development and Construction Sylwia Filewicz.

- Wiecha to jeden z kamieni milowych w realizacji projektu. Inwestycja postępuje zgodnie z zakładanym harmonogramem, co oznacza, że pod koniec tego roku spodziewamy się pozwolenia na użytkowanie, a pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się już do budynku na początku 2016 roku - powiedziała Filewicz, cytowana w komunikacie.

Eurocentrum Office Complex to biurowiec klasy A+, który łącznie, na 15 kondygnacjach naziemnych i 3 podziemnych, zaoferuje blisko 70 tys. m2 powierzchni najmu. Ponad 67 tys. m2 wolumenu powierzchni stanowić będzie powierzchnia biurowa, podano również.

bEISxKFz

I faza projektu - budynki Beta i Gamma - zostały oddane do użytku w czerwcu ubiegłego roku. Wśród najemców kompleksu znajdują się: Imtech Polska, Unilever, Tebodin, Qumak, CEPD Management, Randstad Polska, Mota Engil Central Europe, Fresenius Kabi Polska, Chiesi Poland, Dom Maklerski Michael Strom i spółka Comarch.

Notowania tygodniowe akcji Capital Park

Grupa Capital Park jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce. Grupa aktywnie poszukuje możliwości zakupu nowych projektów nieruchomościowych oraz nowych źródeł dochodów i wzrostu wartości w obszarach rynku charakteryzujących się dużym potencjałem rozwoju.

Od rozpoczęcia działalności w 2003 roku grupa przeprowadziła ok. 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 76 projektów o łącznej powierzchni wynajmu brutto ok. 250 tys. m2, zlokalizowanych w 39 miastach. Spośród tych projektów 39 nieruchomości handlowych typu high-street znajduje się w strukturze Real Estate Income Assets FIZ AN, którym grupa zarządza i w którym posiada 15% udziału.

bEISxKGa
nieruchomości
business news
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)