Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ghelamco wybudowało nową siedzibę T-Mobile

0
Podziel się:

Kompleks ma 40 tysięcy metrów kwadratowych, 1,3 tysiąca miejsc parkingowych, a także miejsca postojowe i prysznice dla rowerzystów.

Jeroen van der Toolen
Jeroen van der Toolen (Ghelamco)
bECGnxqt

Jedna z największych sieci telefonii komórkowej w Polsce przeniosła się do nowego gmachu. Kompleks T–Mobile Office Park na warszawskim Mokotowie ma 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. 27 tysięcy metrów, czyli prawie 70 proc. wynajmie operator sieci komórkowej. Za budynek odpowiada firma Ghelamco Poland, której dyrektorem jest Jeroen van der Toolen.

Biurowiec jest usytuowany przy ulicy Marynarskiej, w biznesowej części miasta. Jak chwali się deweloper, spółka Ghelamco Poland, taka lokalizacja zapewnia dobry dojazd do pracy wszystkimi środkami transportu.

Inwestycja ma formę parku biznesowego. Znalazło się w niej miejsce na zielone patio z fontanną, biura mają otwierane okna, a elewacja jest przeszklona i zapewnia dobre doświetlanie wnętrz. Kompleks ma prawie 1,3 tysiąca miejsc parkingowych, a także parking i prysznice dla rowerzystów. Został wzniesiony zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i jest na końcu drogi do przyznania prestiżowego certyfikatu ekologicznego BREEAM.

bECGnxqv

Ghelamco Poland to deweloper specjalizujący się w branży nieruchomości biurowych i magazynowych. Pod marką Ghelamco Residential oferuje też inwestycje mieszkaniowe. Belgijska grupa Ghelamco, obok Belgii i Polski, działa też w Rosji i na Ukrainie. Zysk netto grupy w 2012 roku wyniósł 57 milionów euro wobec 63 milionów euro w roku 2011.

Czytaj więcej w Money.pl
Erbud wybuduje biurowiec w Warszawie Kontrakt o wartości 19,1 mln złotych netto zostanie zrealizowany do końca maja 2014 roku.
Oni są najbardziej zadłużeni w Polsce Dług mieszkańców tego województwa na koniec czerwca przekraczał w sumie ponad 5,8 mld zł. Niemal 290 tys. osób nie radzi sobie ze spłatą zobowiązań.
Najdroższe mieszkania na wynajem są w... Wynajem kawalerki w stolicy to wydatek rzędu 1600 zł miesięcznie. W mniejszych miastach płaci się nawet o połowę mniej.
bECGnxqW
business news
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)