Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Gra Real Box od Vivid Games w nowych kanałach sprzedaży

0
Podziel się:

Pod koniec marca spółka uzyskała dostęp do rynku chińskiego.

bFfjOmxx

Vivid Games zawarł z Flexion umowę na dystrybucję gry Real Boxing w alternatywnych kanałach dystrybucji Android, podała spółka.

"W najbliższym czasie Real Boxing trafi do 9 sklepów, m.in. Yandex, Opera i Samsung Galaxy Apps." - czytamy w komunikacie.

Dystrybucja Real Boxing za pośrednictwem nowych kanałów może mieć znaczący wpływ na przychody ze sprzedaży w kolejnych okresach, podkreślono również.

bFfjOmxz

Pod koniec marca spółka informowała także o wejściu na rynek Android w Chinach. Liczba użytkowników Androida w Chinach pod koniec 2014 roku szacowana była na 386 milionów. - To dla nas bardzo ważna umowa, z tego względu, że w Chinach nie funkcjonuje sklep Google Play i dotychczas nie mieliśmy możliwości dotarcia do wielomilionowej rzeszy użytkowników systemu Android. W Chinach dystrybucja aplikacji odbywa się przez kilkaset lokalnych kanałów sprzedaży. Umowa zapewni nam dostęp do najważniejszych z nich. Nasz partner zajmie się również przystosowaniem wersji Real Boxing do wymogów rynku chińskiego - podkreśla Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

Vivid Games S.A. działa na rynku gier od 2006 r. Jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie. Spółka zajmuje się produkcją gier na smartfony i konsole przenośne. Dotychczas najważniejszym tytułem w dorobku firmy jest światowy hit "Real Boxing". W czerwcu 2012 r. Vivid Games zadebiutował na rynku NewConnect.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

bFfjOmya
business news
giełda
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)