Notowania

ELT
30.07.2015 16:27

Grupa Elektrotim wykona prace na wrocławskim lotnisku

Wartość prac na zlecenie Strabagu wyniesie 21 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe)
Andrzej Diakun, prezes Elektrotim

Elektrotim i jego spółka zależna Mawilux zrealizują roboty na zlecenie Strabag Infrastruktura Południe w ramach realizacji umowy na rzecz Portu Lotniczego we Wrocławiu. Wartość prac realizowanych przez grupę Elektrotim wyniesie 21 mln zł netto.

Zarząd Elektrotim, w dniu 29 lipca powziął wiadomość od spółki Mawilux (podmiot z grupy kapitałowej Elektrotim) o zamiarze zlecenia przez Strabag Infrastruktura Południe robót w ramach realizacji umowy na rzecz Portu Lotniczego we Wrocławiu.

W ramach umowy, Mawilux odpowiada za budowę oświetlenia nawigacyjnego lotniska. Wartość robót netto to 19 mln zł. Elektrotim wykona też remont stacji ST-8A za 2 mln zł netto.

Strabag Infrastruktura Południe w ramach umowy z Portem Lotniczym Wrocław S.A. realizuje prace mające na celu przystosowanie lotniska do wyższej kategorii ILS.

Notowania tygodniowe akcji Elektrotim

Elektrotim specjalizuje się w wykonawstwie instalacji elektrycznych i systemów automatyki dla budownictwa i przemysłu. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 197,7 mln zł w 2014 r.

Czytaj więcej w Money.pl
Podwyżki albo strajk. Konieczny był mediator Jeśli nie dojdzie do porozumienia związkowcy zapowiadają strajk. W Porcie Lotniczym Wrocław zatrudnionych jest około 350 osób.
Polacy nie latają. Gorzej jest tylko w Albanii i Rumunii - Nawet 80 procent latających z Ryanairem nigdy wcześniej nie podróżowała do Warszawy, albo do tej pory wybierała samochód, albo pociąg - mówi prezes Portu Lotniczego Wrocław.
Elektrotim koryguje wynik w raporcie rocznym Elektrotim odnotował 1,07 mln zł skonsolidowanego zysku netto w 2014 r. W raporcie kwartalnym spółka podała 1,35 mln zł zysku.
Tagi: ELT, business news, giełda, wiadomości, gospodarka, prosto z firm, gospodarka polska, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz