Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Grupa Integer sprzeda więcej paczkomatów do Australii

0
Podziel się:

Spółka jest już obecna ze swoim produktem w dwudziestu krajach.

Rafał Brzoska, prezes grupy Integer.pl
Rafał Brzoska, prezes grupy Integer.pl (Integer.pl)

Grupa Integer.pl rozwija swoją działalność za granicą. Pomysł paczkomatów sprawdził się w Australii. Tym samym polska firma jest już obecna w dwudziestu krajach.

Spółka InPost z grupy Integer.pl, kierowanej przez Rafała Brzoskę, podpisała właśnie umowę z Australia Post na dostawę i serwis kolejnych paczkomatów. Do tej pory polska firma dostarczyła już narodowemu operatorowi w Australii 156 paczkomatów.

Jak podkreśla Rafał Brzoska, współpraca spółki InPost z pocztą australijską trwa już od dwóch lat i pomysł paczkomatów został bardzo dobrze przyjęty przez tamtejszych klientów.

Paczkomaty InPostu w ciągu trzech lat zdążyły trafić już do 20 krajów, w tym np. do Arabii Saudyjskiej, Chile, czy Gwatemali.

Strategia spółki zakłada, że w ciągu najbliższych trzech lat firma uruchomi 10 tysięcy paczkomatów w Europie. W tej chwili firma pracuje nad pozyskaniem kolejnych lokalizacji również w Azji i obu Amerykach.

Grupa Integer.pl jest obecna na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. W ubiegłym roku grupa wypracowała zysk netto na poziomie 8,63 miliona złotych przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 347,32 miliona złotych.

Czytaj więcej w Money.pl

business news
manager
prosto z firm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)