Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Grupa Radpol ma nowego prezesa

0
Podziel się:

Firma ma ambitne plany rozwoju na lata 2013-2015.

bFfjexkR

Grupa Radpol ma nowego prezesa. Został nim doświadczony menedżer Krzysztof Pióro. Ma przede wszystkim rozwinąć ofertę spółki na nowych rynkach.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat Krzysztof Pióro _ (na zdjęciu) _ kierował już dużymi zakładami produkcyjnymi. W ostatnim czasie, do końca września, był prezesem notowanej na GPW spółki Plast-Box. Wcześniej kierował też firmą Gamet, producentem akcesoriów budowlanych i meblowych.

- _ Moim priorytetem jest obecnie reorganizacja służb sprzedażowych oraz przegląd strategii. W żadnym z tych aspektów nie chcę przeprowadzać rewolucji, natomiast z pewnością wprowadzę modyfikacje, które pozwolą na dalszą optymalizację funkcjonowania Grupy _ - mówi Krzysztof Pióro, cytowany w informacji podanej przez spółkę.

bFfjexkT

Grupa Radpol jest producentem tzw. wyrobów termokurczliwych, wykorzystywanych m.in. w energetyce i telekomunikacji. - _ W ciągu ostatnich pięciu lat na akwizycje i inwestycje Grupa Radpol wydała ponad 160 milionów złotych. Dokonaliśmy czterech akwizycji, z których każda okazała się dobra. Przejęte spółki poprawiły wyniki i ich produkty zostały zintegrowane z ofertą Radpol _ - mówi Grzegorz Bielowicki, przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy RADPOL. W drugim kwartale 2013 roku Radpol miał 6,1 miliona złotych zysku netto.

bFfjexlu
business news
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)