Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

GTC podliczył wydatki na budowę galerii na Białołęce

0
Podziel się:

Wśród najemców pojawili się już Cinema City, H&M, Carrefour czy LPP.

Thomas Kurzmann, prezes GTC
Thomas Kurzmann, prezes GTC (GTC)

Globe Trade Center szacuje sumę wydatków niezbędnych do wybudowania Galerii Północnej na 160 mln euro, poinformował dyrektor generalny spółki Piotr Kroenke. Galeria udostępni ponad 60 tys. m2 GLA. Wśród najemców pojawili się już Cinema City, H&M, Carrefour czy LPP. Skomercjalizowane zostało do tej pory ok. 1/3 przyszłej powierzchni.

"Kwota 160 mln euro to suma wydatków niezbędnych do wybudowania Galerii Północnej (m.in. prace budowlane, materiał). Ostateczna wartość projektu będzie zależeć od wielu czynników, ale będzie istotnie wyższa od kosztu realizacji" - powiedział Kroenke.

Wczoraj Centrum Światowida - spółka zależna GTC - otrzymała ostateczne pozwolenie na budowę Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. GTC liczy, że udostępni galerię w I połowie 2017 roku.

Notowania tygodniowe akcji GTC

Galeria Północna udostępni ponad 60 tys. m2 GLA. Wśród najemców pojawili się już Cinema City, H&M, Carrefour czy LPP. Skomercjalizowane zostało do tej pory ok. 1/3 przyszłej powierzchni.

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem w regionie CEE i SEE, obecnie działa w Polsce, Rumunii, Chorwacji, Serbii, Bułgarii, Czechach, Rosji, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie.

Porównaj na wykresach spółki i indeksy

nieruchomości
business news
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)