Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
home.pl
13.06.2013 11:04

Home.pl zostało partnerem internetowym Legii Warszawa

Kibice otrzymają wkrótce możliwość korzystania z nowoczesnej platformy do komunikacji – obiecuje Marcin Kuśmierz, Prezes Zarządu home.pl.

Podziel się
Dodaj komentarz
(materiały prasowe)

Firma, na czele której stoi Marcin Kuśmierz, zajmuje się hostingiem serwerów WWW oraz rejestracją i utrzymaniem domen internetowych. Teraz będzie również odpowiedzialna za serwery Legii Warszawa, między innymi w ramach sprzedaży biletów, działania sklepu internetowego i obsługi baz danych klubu.

Oprócz migracji i utrzymania wszystkich serwerów internetowych klubu, home.pl zapewni wsparcie IT w zakresie hostingu za pośrednictwem dedykowanego hotline'u oraz konfiguracji poszczególnych usług internetowych w tym utrzymanie domen internetowych Legii. Home.pl obiecuje również założenie indywidualnych kont pocztowych pod domeną legia.com.

– _ Kibice otrzymają wkrótce możliwość korzystania z nowoczesnej platformy do komunikacji _ – obiecuje Marcin Kuśmierz, prezes zarządu home.pl. Jednak, jak dowiedziało się Money.pl, konkretna data uruchomienia takich kont nie została na razie wytyczona. Tomasz Borkowski z reprezentującej home.pl firmy d*fusion communication zapewnia jednak, że stanie się to jeszcze w tym roku.

- _ Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia usług internetowych w kontakcie z sympatykami klubu. Dlatego tak istotne jest zapewnienie stabilności działania infrastruktury IT oraz błyskawicznego dostępu do serwisów on-line _– mówi Jakub Szumielewicz, dyrektor wykonawczy Legii Warszawa.

Grupa home.pl zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla małych i średnich firm w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie hostingu, domen, e-commerce, rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i cloud computing. Jest również dostawcą usług internetowych w modelu white-label dedykowanych operatorom telekomunikacyjnym, portalom internetowym i firmom hostingowym.

Czytaj więcej w Money.pl
Planujesz wakacje last minute? Lepiej na to uważaj Specjaliści G Data SecurityLabs ostrzegają wszystkich, którzy przez Internet planują swoje wymarzone wakacje.
Ten wirus zagraża polskim internautom Wirus ZeuS w 2012 roku zaatakował kilkadziesiąt tysięcy komputerów i znalazł się w pierwszej piątce najgroźniejszych botnetów w polskich sieciach komputerowych.
Wielka Brytania szpiegowała z pomocą USA Program ten zapewniał agentom NSA, a także FBI dostęp do tekstowych, dźwiękowych i wizualnych materiałów informacyjnych, jakie przepływały przez amerykańskie firmy branży internetowej.
Tagi: home.pl, business news, wiadomości, gospodarka, prosto z firm, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz